Jump to content

Toggle %s DeathRow Romania prezinta

Posted Image [Competitive] CSGO.DeathRow.ro - ONLINE Posted Image [War] miX.DeathRow.ro - ONLINE Posted Image [War] miX2.DeathRow.ro - ONLINE Posted Image [Survival] MC.DeathRow.ro - MENTENANTA

Photo

[CS16] Jucători Furien?

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
Intenționez să deschid un SERVER (mod FURIEN) mâine, cel târziu poi-mâine în comunitatea CS16. Sunteți pasionați de acest mod în comunitate?

Afro

Afro

Premium Member

• Premium
  • 2922 posts
  • 149 topics
  • Joined 24-June 11
  • Country: Country Flag
Te rog sa elaborezi subiectul. Furien nu este cunoscut de catre toata lumea.

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
Bun. Îmi cer scuze.

FURIEN - Ei sunt Tero și au Gravitație, Speed și 3 grenăzi. Dacă stau cu cuțitul jos fără se se miște, ei se fac invizibili. Ei au la dispoziție un shop (magazin) de unde pot cumpăra HP, SuperKnife (face damage mult) și multe alte chestii.

Anti-FURIEN - Ei sunt CT. La începutul rundei, le se deschide un meniu prin care își pot alege arma pentru a spulbera FURIEN. Ei au la dispoziție 2 grenăzi (flash și smoke). Prin omorârea unui FURIEN, banii cresc și așa își pot cumpăra lucruri din shop (magazin), de exemplu: No Flash, Defuse Kit, HP.

neXt!

neXt!

Gold Member

• Membru
  • 721 posts
  • 49 topics
  • Joined 06-January 12
A mai fost un server mod Furien in comunitate,dar cred ca s-a inchis(sper sa nu gresesc).Playerii nu stiu cati erau,am intrat odata,de 2 ori pe el,dar din moment ce s-a inchis sigur nu era full.

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
Îmi dau seama că nu va fi FULL de la deschidere.

Raluk.

Raluk.

Gold Member

• Membru
  • 707 posts
  • 114 topics
  • Joined 01-June 12
interesant si eu am srv de hns si nu e tot timpul full dar e o pasiune + o placere sa ma joc deci iti urez mult succes cu popularea si deschiderea serverului

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
Mulțumesc. Și pentru mine este un fel de pasiune.

sa betty' sa sa...

sa betty' sa sa...

Acces radiat

• Banned
  • 1672 posts
  • 99 topics
  • Joined 03-June 12
Recunosc,nu am jucat niciodata pe un sv Furien, chiar m-ai facut curios, Dabia astept sa-l deschizi sa vad daca imi place:)

MAN

MAN

Acces radiat

• Banned
  • 43 posts
  • 4 topics
  • Joined 10-August 12
nu e cine stie ce , e interesant dar nu e mod creat de a te juca pe o durata mai mare de timp

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
Mie mi se pare foarte frumos modul. Nu te plictisești niciodată.

zennnoftw.ART

zennnoftw.ART

No Limit Member

• Banned
  • 3235 posts
  • 147 topics
  • Joined 04-April 12
e un mod d-ala mai la caterinca la care faci scoruri "uimitoare" ceva in gen predator dar am jucat nu e foarte interesant dar cat de cat acolo sa-ti omori plictiseala.

utzu

utzu

Manager Demo Report

• Manager
  • 11478 posts
  • 306 topics
  • Joined 07-October 10

interesant si eu am srv de hns si nu e tot timpul full dar e o pasiune + o placere sa ma joc deci iti urez mult succes cu popularea si deschiderea serverului

asemenea ;)) nu este un mod prea JUCAT :) mai multe sanse ai cu un dr sau hns :D cat de cat astea se joaca in Romania :)

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
FURIEN e cel mai jucat mod la ora actuală fără dropuri. Toate SERVERELE sunt pline (aproape) fără dropuri. Acum începe să se dezvolte modul.

*SATANIC* @ CS16

*SATANIC* @ CS16

No Limit Member

• Membru
  • 4403 posts
  • 324 topics
  • Joined 11-January 12
Eu n-am mai auzit de un asemenea mod de Cs dar ganditiva peste cativa ani oare ce moduri vor mai aparea? Prinselea, poker :))=))
Sincer eu de vreo o saptamana am auzit de hNs si nici acum nu stiu ce trebe sa faci:)) apai la modu asta nou =))

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
HNS e un mod foarte simplu, înainte era jucat dar acum a mai scăzut. Oricum, acest mod este de distracție, și este greu și pentru FURIENI să omoare.

zennnoftw.ART

zennnoftw.ART

No Limit Member

• Banned
  • 3235 posts
  • 147 topics
  • Joined 04-April 12
prinselea romaneasca sau ascunselea = hns =] (hinde & seek)
HNS = ascunselea romaneasca :) CT = vaneaza(avend un cutit)0 iar T = se ascund(avand 2 fb si hp in plus sau nu depinde de pluginuri)
RESPAWN MOD = este clasicul cs numai ca nu mai trebuie sa astepti o runda ca sa reinvii daca te-a omorat , dupa ce ai murit vei fi respawn-at ori in baza ori in orice punct al mapei
DEATHRUN = este un mod simplu de jucat dar totusi dificil trebuie sa stapanesti BHOP-ul ca sa treci de obstacole si de capcane ca sa ajugi la Tero , la sfarsitul mapei vei gasii arme si vei putea sa te teleportezi catre Tero
SOCCERJAM = este un joc complicat (nu nu-l inteleg) intre 2 echipe T , implicit CT pe o mapa sub forma de stadion jucand fotbal
ZOMBIE MOD = este genul de cs preferat de multe lume , multe moduri ce zm si multe skinuri un singur scop : ELIMINAREA LOR , ca T sau CT trebuie sa omori zombiul , la inceputul rundei ti-i se ofera arma si pistol la alegerea ta 2 fb 1 smoke 1 he si depinde de servere cat hp si cat armura (100+)
KREDZ = trebuie sa te urci pe obstacole ca sa ajungi cat mai departe , trebuie sa stapanesti bhopul fara cfg. (majoritatea serverelor nu permit cfg-uri pe modul kredz)
BASE BUILDER = dupa cum spune si numele dupa o anunmita tasta poti pune/construi baze etc cu ajutorul unor cutii
POKEMON MOD = se joaca doar lame si este un mod normal numai ca mapele si texturile redau acele feeling-uri cand jucai si te uitai la pokemon prin prisma culorilor si graficii
SURF = 2 echipe CT , T se bat pe un mod interesant numit SURF trebuie sa iti tii echilibrul pe acele platforme pentru ati lua viteza si a ajunge de a omora rivalii
PAINTBALL = este ca si cs-ul normal numai ca in loc de gloante se folosesc bile de vopsea iar bilele pleaca din arma in mod repetat din partea stanga (ceva ciudat si nemaiintalnit)
CAPTURE THE FLAG = -- trebuie sa capturezi steaguri
AMERICAN FOOTBALL = dupa cum spune si numele este ceva in gen SOCCERJAM numai ca in loc de minge de fotbal joci cu o minge turnita si jocul european se numeste RUGBY
JAILBREAK = CT sunt politisti care au grija de prizonierii T din puscarie , in fiecare runda un CT se nimereste sa fie "SIMON" si pune comenzi care T trebuie sa le indeplineasca , cine nu le indeplineste moare
DIABLO = daca esti CT la inceputul rundei tii se ofera un shop de unde poti cumpara sabii cu care poti da mai mult dmg , T sunt niste monstrii pe care trebuie sa-i omori
GUNGAME = este un mod cu xp + respawn unde trebuie sa omori oameni pentru a acumula xp si pe baza de xp vei primii o noua arma deci modul se bazeaza pe Level
WAR3FT = un mod destul de jucat in romania si in alte tari , trebuie sa omori ca sa primesti niste puteri

Edited by shaveluftw, 10 August 2012 - 02:53 PM.

PGLTEAM14

PGLTEAM14

New Member

• Topic Starter

• Membru
  • 13 posts
  • 1 topics
  • Joined 08-August 12
Mă rog, aici vorbim despre FURIEN.

DeX

DeX

No Limit Member

• Membru
  • 7626 posts
  • 346 topics
  • Joined 03-January 12
Din cate am inteles modul furien este destul de interesant si m ai facut curios.In caz ca iti vei deschide acel server despre care vorbeai cu siguranta voi intra si eu sa joc.
HF !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users