Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Intrebare

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Flaviusica

Flaviusica

Power Member

• Membru
  • 96 posts
  • 8 topics
  • Joined 17-November 17
  • Country: Country Flag

As dorii si eu sa stiu , ce este fisieru din cs 1.6 smshield , deoarece pe server est.cs16.ro , am luat remove pe motiv ca acest smshield este un hack sau ceva de genul iar eu nu am schimbat nimic la acest cs 1.6 de cand l-am luat de pe internet

Styxul

Styxul

Advanced Member

• Membru
  • 154 posts
  • 19 topics
  • Joined 10-October 17

Acela a fost doar unul din motivele pentru care ai luat remove, ca sa nu existe suspiciuni, acest demo poate demonstra ca ai jucat pe sv cu wall, si ce ma oftic e ca nu recunosti macar, dar si cu dovada in fata tu spui ca nu ai folosit wall? Aruncati si voi o privire la acest demo si spuneti ce parere aveti :D  http://www.girlshare...o/3489985415.4 

Edited by Styxul, 12 December 2017 - 11:40 PM.

BIM. @CS16

BIM. @CS16

Moderator

• Moderator
  • 2265 posts
  • 395 topics
  • Joined 25-December 13

Acela a fost doar unul din motivele pentru care ai luat remove, ca sa nu existe suspiciuni, acest demo poate demonstra ca ai jucat pe sv cu wall, si ce ma oftic e ca nu recunosti macar, dar si cu dovada in fata tu spui ca nu ai folosit wall? Aruncati si voi o privire la acest demo si spuneti ce parere aveti :D  http://www.girlshare...o/3489985415.4 

Pentru asta , există secțiunea Demo Report. 

As dorii si eu sa stiu , ce este fisieru din cs 1.6 smshield , deoarece pe server est.cs16.ro , am luat remove pe motiv ca acest smshield este un hack sau ceva de genul iar eu nu am schimbat nimic la acest cs 1.6 de cand l-am luat de pe internet

SMShield.txt - Modulul guard + masterserver . 

SMShield.asi - launcher / injector pentru modulul SMShield.txt  

Cred că ai modificat cate ceva la SMShield.txt , altă explicație nu am. 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users