Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE [Mix] Mix.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Propunere !

• Please log in to reply
3 replies to this topic

sylent

sylent

Addicted Member

• Membru
  • 210 posts
  • 27 topics
  • Joined 15-May 14
  • Country: Country Flag

Daca nu deranjez as vrea sa fac o propunere legata de mix cs16 ! Din cate am inteles nu se mai ocupa nimeni de el , go-ul e favorizat acum !

Dar mai sunt si care nu au parasit cs 1.6 classicul ! Deci sa trec la subiect , daca tot nu mai il ingrijeste nimeni nu mai bine mi-ati putea da mie acces-ul la ftp sa ii dau restart ca sa mearga mai bine ? Am deja admin acolo si jucam in fiecare saptamana ! Am luat legatura cu eduard si cristian din cate mi-au spus nu isi mai bat capul cu el ! Deci daca ma puteti ajuta cu aceasta propunere ati fi cei mai tari ! Credetima mai sunt o gramada de dornici care vor a juca mix ! Multumesc pentru intelegere ! A fost o propunere , daca am suparat cu ceva imi cer scuze ! 

etu0e1.gif

• zooleruCS16 likes this

PriesT.cj-

PriesT.cj-

Moderator VIP

• Moderator server
  • 159 posts
  • 38 topics
  • Joined 26-October 16
  • Indirect ai cerut serverul ? 

Nu deci , eu consider ca asta nu este o propunere , aceasta este direct o  "nu vrei , il pastrez eu" mai degreaba ai vrut poate sa spui , sunt dornic sa fac serverul de mix  , mai concret ca lumea sa fie on tot timpul , nu ce este in acest moment , nu are rost ca cineva sa de-a PRO / CONTRA , ci doar ca unul dintre fondatori , sa isi de-a cu parerea ce vor sa faca mai departe cu ele  . In concluzie  ? Cineva sa de-a T/C aici . 

sylent

sylent

Addicted Member

• Topic Starter

• Membru
  • 210 posts
  • 27 topics
  • Joined 15-May 14

Bun nu imi doresc nimic decat sa existe cineva care sa il ingrijeasca gen sa ii dea restart cand merge prost ! Daca asta ai inteles imi pare rau ! !  Vazand ca nu dau de nimeni care sa ii dea refresh , m-am gandit sa imi dati mie ftp sau sa bagati o comanda sa pot face lucrul asta ! Si inca un lucru sa bagati amX_swich pentru schimbarea echipeșor ! 

Sper ca m-am facut inteles acum ! 

etu0e1.gif

PriesT.cj-

PriesT.cj-

Moderator VIP

• Moderator server
  • 159 posts
  • 38 topics
  • Joined 26-October 16
  • Limba romana este foarte importanta , iar CS16 se bazeaza mult pe unele criterii . Eu sincer spun sa raman la alegerea unui administrator / founder / co-founder. Pana atunci nu mai posatati ca nu are rost . Aici nu exista rost sa dai pro contra 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users