Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

[CS16 - Help] Problema Steam account

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

-Bobo-

-Bobo-

Addicted Member

• Membru
  • 254 posts
  • 80 topics
  • Joined 17-September 12
  • Country: Country Flag
  • Problema intampinata: Astazi am vrut sa imi reinstalez steam-ul .. scriu user si pw .. si apoi imi spune ca trebuie sa primesc un cod pe un email.. intradevar eu nu am mai accesat de vreo 2 ani contul steam si nu mai stiu exact care email il am eu stau mai des pe 2 si nici unul nu e cu ce vor aia de la steam .. ce ar trebui sa fac sa aflu emailul sau .. Multumesc care ma poate ajuta :)
  • De cand a aparut problema: azi
  • PRINT / PRINT-uri (in cazul in care este posibil sau necesar):
  • Configuratia PC-ului:-

trace 818

trace 818

SWAT

• Super moderator
  • 374 posts
  • 19 topics
  • Joined 11-June 15

Nu poti afla e-mail-ul asociat contului, trebuie sa stii pe ce e-mail ai contul ca sa bagi codul de la Steam Guard.

Verifica email-urile tale, in trash, spam etc, s-ar putea sa primesti acolo e-mail-urile de la Steam.

Daca nu, trimite ticket catre Steam Support si dovedeste-le cumva ca acela este contul tau. 

-Bobo-

-Bobo-

Addicted Member

• Topic Starter

• Membru
  • 254 posts
  • 80 topics
  • Joined 17-September 12

am verificat .. dar nimic .. si steamul asta nu a fost a meu .. a unui pr .. dar mi la dat mie .. si eu stiu siguur ca mi am schimbat emailul .. .dar alt ceva.. stii ceva daca as putea face ceva ca sa imi trimita codul ala prin sms :D

trace 818

trace 818

SWAT

• Super moderator
  • 374 posts
  • 19 topics
  • Joined 11-June 15

Daca nu ai setat dinainte Steam Guard-ul sa-ti trimita codurile prin SMS, cu singuranta n-o poti face acum.

Pentru a-l seta trebuie sa intri pe contul de Steam dupa ce bagi codul care-ti vine pe email.

Dupa cum am zis, trebuie sa faci un ticket.

PS, nu cre'ca poti dovedi ca e contul tau acolo, aici ai zis ca a fost al unui prieten de-al tau, evident ca el are dovezile de plata... carduri, paysafecard-uri etc... 

Te mai pot ajuta cu ceva?

-Bobo-

-Bobo-

Addicted Member

• Topic Starter

• Membru
  • 254 posts
  • 80 topics
  • Joined 17-September 12

Nu ms mult :) BFT

0 user(s) are reading this topic