Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Cum facem sa readucem playerii din nou pe serverele noastre!?

• Please log in to reply
29 replies to this topic

Ronin 23/47

Ronin 23/47

Addicted Member

• Membru
  • 310 posts
  • 25 topics
  • Joined 14-January 14
  • Country: Country Flag

Nu stiu de unde luati prostia cu CSGO , am intrat de curand pe cateva comunitati unde am observat ca inca se joaca , si eu inca joc cs , nu gasiti motive gen:CSGO . Poate na' , unii au dreptate , cs16 poate a devenit putin prea demodat si e depasit de alte jocuri cu grafica mult mai buna si alte alea' , dar cel putin eu raman pe CS16 ! Imi place classic , am jucat si CS:GO , dar mie cam greu sa ma obisnuiesc . Fiecare dupa placerea lui !

-xTz-Smoke

-xTz-Smoke

Platinum Member

• Membru
  • 1158 posts
  • 89 topics
  • Joined 04-March 14

Nu stiu de unde luati prostia cu CSGO , am intrat de curand pe cateva comunitati unde am observat ca inca se joaca , si eu inca joc cs , nu gasiti motive gen:CSGO . Poate na' , unii au dreptate , cs16 poate a devenit putin prea demodat si e depasit de alte jocuri cu grafica mult mai buna si alte alea' , dar cel putin eu raman pe CS16 ! Imi place classic , am jucat si CS:GO , dar mie cam greu sa ma obisnuiesc . Fiecare dupa placerea lui !

Ma scuzati de x2 post . Florin  de cand a aparut csgo lumea numai joaca cs 1.6  ori sunt alte motive   1 exemplu ca e plin cs 1.6 de codati de cfg-uri si alte prostii  si copii care nu stiu sa se joace frumos sau sa vorbeasca frumos ... Dar in mare parte csgo e de vina   intr-un fel . Daca intri pe csgo mereu vezi servere full   cum era cs1.6 inainte  de 1.6 juca lumea in prostie ..

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

Readuc discutia la nivelul care trebuia sa ramana .

Daca sunt 60 de persoane care joaca cs16 , aici le vreau.  Dezvoltati cum sa-i aducem aici, cum si ce trebuie sa schimbam aducem , etc.

RUSE;;

RUSE;;

Addicted Member

• Membru
  • 249 posts
  • 52 topics
  • Joined 25-July 14

Nu mai ai ce mai aduce ... comunitatea s-a dus dracu' de tot ...

Mai avem si noi cateva servere acolo .. si alea full boost in fiecare zii ..

Nu poti contrazice , comunitatea s-a dus de tot ... Avand in vedere numarul playerilor ... Cred ca are dreptate S3rghiuta in legatura cu motivul plecarii playerilor de pe comunitate ...

App , vrei pe cineva care a luat ban pe degeaba ? Eu ... contul meu vechi , a fost banat din prostie , acum mult timp , iar cand m-am adresat "celor mai mari" , mi-au dat cu flit in ochi ...

Nu aveti ce reprosa , adios CS16 Gaming .

Off : 32 membrii online ? ... Nu este demn de o comunitate care are mai bine de 3 ani

Edited by RUSE;;, 06 February 2016 - 08:29 PM.

• Ronin 23/47, -xTz-Smoke and iNnternet like this

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Topic Starter

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

@Smoke in primul rand te bate limba Romana.

In al doilea rand tu neavand experienta la mix'uri,n-ai cum sa spui ceva concret.

In al treilea rand nu ai inteles defapt de ce am facut acest topic.

@Miorlau imi cer scuze ca am intarziat 15  minute, am ajuns tarzior acasa.

-xTz-Smoke

-xTz-Smoke

Platinum Member

• Membru
  • 1158 posts
  • 89 topics
  • Joined 04-March 14

@Smoke in primul rand te bate limba Romana.

In al doilea rand tu neavand experienta la mix'uri,n-ai cum sa spui ceva concret.

In al treilea rand nu ai inteles defapt de ce am facut acest topic.

@Miorlau imi cer scuze ca am intarziat 15  minute, am ajuns tarzior acasa.

Bine  ma desteptule te bate pe tine limba romana  intelegi ?  Sau  nu vezi bine iti trebui ochelari . Si intelege  ca 1.6 s-a dus tata  numai e ce a fost ! Multi va dati destepti pe aceasta cmunitate da va bubuie capu de atata prostie !  Ca sa intelegi niste chestii e greu pentru tine !   Aici este topic pentru  readucerea playerilor pe serverul de mix  si cea ce nu vrei sa intelegi  este  mai greu sa readuci playeri . Deschide tu server de cs  de care vrei public  sau mix si vezi in cat timp il  populezi   ca nici cu boost nici fara boost numai faci nimic  deci 1.6 e mort ! Sper sa intelegi aceste chestii ! Si numai visa ca visezi frumos.

Edited by -xTz-Smoke, 09 February 2016 - 11:02 PM.

cOwaRdLy.

cOwaRdLy.

Owner Bucuresti

• Owner server
  • 1455 posts
  • 121 topics
  • Joined 27-February 12

Nu am citit ce prea mult despre ce ati vorbit, dar eu as sugera sa facem xredirect toate serverele si ne vom ajuta reciproc. Multi iau si boosturi cand iau boosturi d alea si nu mai e loc la mine pe server ar veni si la restul...sau invers. Asta daca sunteti de acord cu totii.. cred ca daca am pune xredirect ar creste numarul de jucatori pe toate serverele si pe forum . Fiecare server are ceva aparte cu care poate atrage anumiti jucatori, ceea ce ii face sa isi faca si cont pe forum, cereri s.a.m.d. ... acum nu stiu cat de prost am vorbit, eu cred ca e o idee buna. Pareri ? :) ps: nu va mai certati aiurea ca veti fi sanctionati #

• -ScarleT. and superFlash like this

M.Robert

M.Robert

Moderator Bucuresti

• Moderator server
  • 764 posts
  • 218 topics
  • Joined 29-July 13

Nu am citit ce prea mult despre ce ati vorbit, dar eu as sugera sa facem xredirect toate serverele si ne vom ajuta reciproc. Multi iau si boosturi cand iau boosturi d alea si nu mai e loc la mine pe server ar veni si la restul...sau invers. Asta daca sunteti de acord cu totii.. cred ca daca am pune xredirect ar creste numarul de jucatori pe toate serverele si pe forum . Fiecare server are ceva aparte cu care poate atrage anumiti jucatori, ceea ce ii face sa isi faca si cont pe forum, cereri s.a.m.d. ... acum nu stiu cat de prost am vorbit, eu cred ca e o idee buna. Pareri ? :) ps: nu va mai certati aiurea ca veti fi sanctionati #

O idee buna , o platforma de redirecte nu stiu ceva :-? eu zic ca ar salta sus serverele

superFlash

superFlash

Member

• Membru
  • 20 posts
  • 4 topics
  • Joined 17-February 16

cred ca al fi cel mai bine, pentru toti :)

• cOwaRdLy. likes this

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

S-a deviat de la subiect . In cazul nostru era vorba de serverele de mix , in cazul vostru, nu pot sa-mi spun punctul de vedere . 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users