Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Cum facem sa readucem playerii din nou pe serverele noastre!?

• Please log in to reply
29 replies to this topic

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13
  • Country: Country Flag

Cu totii am observat ca odata cu trecerea timpului tot mai putini playeri prezenti pe serverele de mix'uri,din mai multe motive, fie el ca unii s au mutat pe CS-GO,fie datorita adminilor si a managerilor care nu si-au dat interesul prea mult,sau au "suferit" de gradul primit, parerea mea este una simpla , lumea inca se mai joaca counter strike 1.6,si inca se mai tin mix'uri,problema la noi e alta, managerii ar trebui sa si dea mai mult interesul,si ar trebui  sa se ocupe de aceasta problema ( lipsa playerilor pe servere) cu alte cuvinte ar trebuii sa-i vad prezenti pe teamspeak, pe servere,din pacate putina lume activa,nimeni nu creeaza un eveniment,nimic.

Eu zic sa ne mobilizam intr-un fel sau altul sa readucem atmosfera pe serverele de mix'uri de acum 2-3 ani,cand se jucau pe 3 servere deodata...

Tot odata asi vrea sa vad ce parere are si Eduard,Verdee despre toate acestea,si haideti sa iesim din impasul asta.

Multumesc!

Edited by -TRACE, 26 January 2016 - 03:35 PM.
Post colorat integral, avertisment.

trace huncho

trace huncho

norok

• Premium
  • 389 posts
  • 22 topics
  • Joined 11-June 15

Nu se intampla asta din cauza Managerilor, sa nu ii acuzam degeaba pentru ca ei isi dau silinta. Nu poti sa fortezi pe nimeni sa joace mix-uri daca el nu vrea sau a renuntat la joc.

Odata cu lansarea GO-ului si cu update-ul la rank-uri sau ce s-a intamplat, multa lume a renuntat la 1.6, dupa cum ai zis si tu. E lumea care mai joaca, daca e sa ne luam dupa serverele publice... dar daca intri pe un server nu stiu daca in momentul respectiv sunt 10 insi cu steam (adminii serverului sunt inclusi).

Majoritatea nu intra pe TS deloc, doar joaca pe server si atat, altii poate si mai rau, n-au aflat nici de forum.

Eu sincer nu vad cum am putea sa readucem playeri pe serverele de mix cum erau acum 2-3 ani

PS: dupa parerea mea, ar trebui scoasa regula cu prezenta pe TS, sa facem cumva ca sa nu mai fie playerii obligati sa intre pe TS, ci doar sa joace pe serverul de mix, cred ca asa am strange si nu s-ar mai da kick-uri de pe server pe acest motiv.

PS2: cum sa umplem serverele de mix daca pe forum intra maxim 130 de insi, si atunci in weekend sau in vacanta. 

Eu zic sa ne mobilizam intr-un fel sau altul sa readucem atmosfera pe serverele de mix'uri de acum 2-3 ani,cand se jucau pe 3 servere deodata...

Ce idei ai? 

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Topic Starter

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Nu se intampla asta din cauza Managerilor, sa nu ii acuzam degeaba pentru ca ei isi dau silinta. Nu poti sa fortezi pe nimeni sa joace mix-uri daca el nu vrea sau a renuntat la joc.

Odata cu lansarea GO-ului si cu update-ul la rank-uri sau ce s-a intamplat, multa lume a renuntat la 1.6, dupa cum ai zis si tu. E lumea care mai joaca, daca e sa ne luam dupa serverele publice... dar daca intri pe un server nu stiu daca in momentul respectiv sunt 10 insi cu steam (adminii serverului sunt inclusi).

Majoritatea nu intra pe TS deloc, doar joaca pe server si atat, altii poate si mai rau, n-au aflat nici de forum.

Eu sincer nu vad cum am putea sa readucem playeri pe serverele de mix cum erau acum 2-3 ani

PS: dupa parerea mea, ar trebui scoasa regula cu prezenta pe TS, sa facem cumva ca sa nu mai fie playerii obligati sa intre pe TS, ci doar sa joace pe serverul de mix, cred ca asa am strange si nu s-ar mai da kick-uri de pe server pe acest motiv.

PS2: cum sa umplem serverele de mix daca pe forum intra maxim 130 de insi, si atunci in weekend sau in vacanta. 

Ce idei ai? 

Gresit ! Multa lume se joaca inca 1.6 problema este alata,eu nu stiu,dar nu te am vazut vreodata pe la mix uri(ca sa sti daca isi fac treaba sau nu managerii),si nici in ultima perioada activitatea managerilor ,care trebuiau sa se ocupe de ele. 

Poate sunt activi doar pe forum.

Propunerea mea este sa se ocupe altcineva sau sa mai ajute cineva la asta...cineva responsabil/a ,nu doar pe forum si rar cateodata cu numele 10 minute pe saptamana.

ps: Cineva care se ocupa serios de mix'uri (asta insemnand sa creeze evenimente ,sa dea invitatii si sa-i mai si asculte pe playeri.

Edited by S3rghiuta, 26 January 2016 - 05:58 PM.

trace huncho

trace huncho

norok

• Premium
  • 389 posts
  • 22 topics
  • Joined 11-June 15

E un mod mai subtil de-a spune ca doresti Mix Manager si acuzi actualii manageri ca nu se ocupa de mix-uri. Din ce am vazut eu ei se ocupa, Miorlau e toata ziua pe TS la Camera admini, nu ai ce zice de asta.

Nu cred ca problema sunt eu, ca din cauza mea nu vin playerii la mix-uri, vad ca treci cam repede de la un subiect la altul, spune ce-ai de spus si punct.

[...] Multa lume se joaca inca 1.6 problema este alata,eu nu stiu,dar nu te am vazut vreodata pe la mix uri(ca sa sti daca isi fac treaba sau nu managerii),si nici in ultima perioada activitatea managerilor ,care trebuiau sa se ocupe de ele.  

Vorbeste cu Eduart daca tu crezi ca ei nu-si fac treaba. Dar, in topicul acesta faci acuzatii fara sa arati vreo dovada ca ei nu se ocupa, cum sunt activi doar pe forum ?

Nu iau apararea nimanui, dar tu daca poti sa aduci aia 150-200 de useri care erau zilnic pe cand sound era A, cand Dronzenake si Vraciu erau Manageri, fa-o daca chiar doresti asta atat de mult.

Sunt pe Steam in grupul Romanian Mixers, de cand sunt in el si de cand s-au schimbat Mix Managerii ( de cand a revenit Miorlau ) nu cre'ca a fost zi in care sa nu dea invitatie la mix pe Steam. 

Problema e ca oamenii nu mai joaca mix-uri, cel putin aici.

Intr-adevar, nu sunt un fan atat de mare al mix-urilor deoarece nu-mi place comportamentul de acolo, de cand am venit prima oara pana acum. Nu sunt genul care sa joace un joc cu inca 4 persoane care sa zica "vezi ba ca vine X pe-acolo", "ba esti slab, da-ti quit" si chestii de genul.

Dupa cum stii, de fapt, daca ma gandesc mai bine, n-ai de unde sa stii... ca apari si dispari din senin, ca nu e prima data. S-au intamplat multe chestii de-a lungul timpului, CS 1.6 a scazut din cauza GO-ului, fondatorii sunt din ce in ce mai ocupati, managerii fac si ei ce pot, eu vad ca ei se ocupa si ca-si dau silinta atat pe forum cat si pe TS.

Daca tu stii "multa lume care joaca CS 1.6" zi-le sa vina sa faceti un mix.

Asta "multa lume care joaca CS 1.6" sunt playerii cu steam fake care inca joaca pe serverele publice, intra tu pe un server public sa vezi daca-s mai multi de 10-15 playeri cu steam.

Tre' sa accepti asta, joaca cine vrea, nu poti sa-i obligi. Daca sunt membrii sau nu neaparat, oameni/playeri care inca vor sa joace mix-uri la noi in comunitate, nu-i opreste nimeni sa nu o faca. Orice schimbare ai face ei n-apar asa din senin, am avut multi membri, i-am pierdut, am pierdut staff si servere.

@

Pe vremea lu' trick am fost si eu pe-aici, vendetta si restul.

Nu te-am inteles gresit, adica asa cred eu. Nu sunt nici prieten cu Miorlau, am vorbit o data cu el cand eram la canalul de muzica, poa' sa confirme. Inafara ca e colegul meu alta relatie nu exista.

Daca reusesti sa-l convingi pe Eduart sa ma anunti si pe mine. :D

PS: e acelasi grup de Steam, pe care era si trick, drozenake, vraciu si acum miorlau si midnight. Aceiasi useri, cand dai invitatii ar trebui sa intre daca ei inca vor sa joace, dar nu mai e asa. Scuze daca te-am deranjat cu ceva, dar eu accept situatia asta, nu oblig pe nimeni sa joace daca nu vrea, cre'ca si fondatorii fac la fel.

Atunci de ce ii vad pe cei care au jucat aici mix'uri pe alte comunitati,jucande-se cateva ore bune mereu?

Pentru ca au renuntat sa mai joaca pe comunitatea asta, easy as that.

Edited by -TRACE, 27 January 2016 - 02:55 PM.

• Snake-EYes likes this

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Topic Starter

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Prietene,tu m-ai inteles gresit pe mine,si te cred ca esti probabil prieten cu miorlau, eu sunt activ in fiecare zi cateva ore bune pe ts,sid e vreo 2 saptamani nu am vazut "cum si-au facut treaba" nu era vorba sa obligam sa joace aici mix'uri ci sa i facem sa joace de placere.

Jucam mix'uri dinainte ca drozenake si vraciu nsa fie mix manageri. Eram de pe vremea lui trick ,daca sti asta fiind in 2012, Deci cunosc bine miscarea de pe aici, si daca tu ai impresia ca eu am venit aici ca sa fac o asa numita "rascoala" te inseli, eu vreau doar sa se elimine aceasta durere n cot ,si sa se faca ceva in priviinta asta,pentru ca acuma nici macar seara nu se mai organizeaza nimic.

Edited by utzu, 26 January 2016 - 11:29 PM.
Nu e durere in cot doar ca majoritatea joaca GO si eu sunt old school cu 1.6 dar din pacate cand dadeam un mesaj intrau la mix 2 harti apoi GO. E greu sa readuci ceva ce s-a pierdut, aici nu e vorba de manageri e vorba ca nu se mai joaca asa mult

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Topic Starter

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Atunci de ce ii vad pe cei care au jucat aici mix'uri pe alte comunitati,jucande-se cateva ore bune mereu?

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

S3rghiuta , te astept cu propuneri . Pana acum ai scris o realitate  ce o vedeam cu toti in fiecare zi .

Astept solutiile tale .

@ S3rghiuta , nu vreau sa intram in jigniri si in acuzatii de-a-n doaselea  , hai sa tinem o conversatie civilizata si la un mod placut . Eu personal ador genul asta de topicuri , dar sa aduci ceva nou.

Luom pe de la un cap la altul sa-ti explic fiecare dintre "acuzatiile " ce le-ai adus Mix Managerilor .

fie datorita adminilor si a managerilor care nu si-au dat interesul prea mult,sau au "suferit" de gradul primit

"nu si-au dat interesul prea mult " - asta e discutabil , revenim si la aspectul asta.

problema la noi e alta, managerii ar trebui sa si dea mai mult interesul,si ar trebui  sa se ocupe de aceasta problema ( lipsa playerilor pe servere) cu alte cuvinte ar trebuii sa-i vad prezenti pe teamspeak, pe servere,din pacate putina lume activa,nimeni nu creeaza un eveniment,nimic.

"Managerii ar trebui sa-si dea mai mult interesul" - Eu unul imi dau interesul pe cat posibil , nu-i cazul sa-mi explic viata pe forum , dar crede-ma ca nu prea am mult timp de stat in fata PC ului.

"nimeni nu creeaza un eveniment , nimic. " -  In luna Ianuarie s-au dat peste 20 de evenimente , http://i.imgur.com/btLpUOh.png

Eu zic sa ne mobilizam intr-un fel sau altul sa readucem atmosfera pe serverele de mix'uri de acum 2-3 ani,cand se jucau pe 3 servere deodata... Tot odata asi vrea sa vad ce parere are si Eduard,Verdee despre toate acestea,si haideti sa iesim din impasul asta.

Hai sa ne mobilizam , intrebarea mea e cum ? Mai sus era ceva de genu " Managerii nu-si dau interesul prea mult " :

Am vrut sa fac sedinta cu toti cei au vre-o tangenta cu mixurile , cu toti ce au cate un cuvant de spus , ca tine . - http://forum.cs16.ro...omanian-mixers/, nu prea au venit.

Am deschis si un topic cu Warnight, poate aprindem vre-o scanteie si cine stie http://forum.cs16.ro...warnight/page-2, la fel , 0 interes din partea publicului, nu a venit unul sa intrebe " ba miau' parca ziceai ceva de un warnight ? mai e ceva sau? " nimeni , nimic.

Propunerea mea este sa se ocupe altcineva sau sa mai ajute cineva la asta...cineva responsabil/a ,nu doar pe forum si rar cateodata cu numele 10 minute pe saptamana.   ps: Cineva care se ocupa serios de mix'uri (asta insemnand sa creeze evenimente ,sa dea invitatii si sa-i mai si asculte pe playeri.

Cineva ca S3rghiuta,nu ?

Prietene,tu m-ai inteles gresit pe mine,si te cred ca esti probabil prieten cu miorlau, eu sunt activ in fiecare zi cateva ore bune pe ts,sid e vreo 2 saptamani nu am vazut "cum si-au facut treaba" nu era vorba sa obligam sa joace aici mix'uri ci sa i facem sa joace de placere.

Ti-a explicat omul ca a vorbit cu mine o sigura data, de ce iriti situatia la modul ala nesimtit . Daca cineva te contrazice nu e prieten cu x si cu y . Aici pot sa confirm ca n-am tangente cu -TRACE

S3rghiuta, ai admin din cate imi amintesc, de ce nu i-ai adus tu sa joace de placere? ai cces la move / start / stop /map ?  //// Dar parca e mai frumos cand ai X ul ala, nu ?

Jucam mix'uri dinainte ca drozenake si vraciu nsa fie mix manageri. Eram de pe vremea lui trick ,daca sti asta fiind in 2012, Deci cunosc bine miscarea de pe aici, si daca tu ai impresia ca eu am venit aici ca sa fac o asa numita "rascoala" te inseli, eu vreau doar sa se elimine aceasta durere n cot ,si sa se faca ceva in priviinta asta,pentru ca acuma nici macar seara nu se mai organizeaza nimic.

Nu prea sti miscarea.... . Mi-as fi dorit sa faci o rascoala, dar tu ai venit sa ne explici tot noua ca nu sunt oameni sa joace mixuri , face palm.

Majoritatea playerilor au prieteni, multi prieteni si asta influienteaza grupul. Daca din 3 prieteni ce joaca mixuri pe cs16, 1 isi ia ban pentru wall , automat pleaca 3 oameni pe alta comunitate . Majoritatea au facut anumite greseli si au plecat.

Spre exemplu , sa-ti povestesc despre mine  . Joc pe cs16 din 2010 , si CS 16 de prin 2007 / 8 si nu am avut o data : puncte pe poze / poze negre / poze lipsa / cfg uri cu prosti / disconnect cand sau dau pozele si alte chestii ce vi se intampla voua acum . Din cat imi aduc aminte , cand ai revenit primul wargods a fost rosu' si te-ai scuzat ca nu stiai cum s-a intamplat ... http://forum.cs16.ro...nban-s3rghiuta/ . Tu cum ai wargods ul rosu si eu il am verde ? 

----------------------------------------------

Astept solutiile tale cum am spus si mai sus.

Edited by Miorlau, 28 January 2016 - 09:46 AM.

• utzu and Snake-EYes like this

Nomber_1

Nomber_1

Gamer Member

• Membru
  • 965 posts
  • 89 topics
  • Joined 20-April 13

Salut,eu m-am dus pe o comunitate alta decit cs16,din urma lu jola si a serverului Tl,si acolo sunt 9 servere de mixuri,dintre care 3 sunt mereu ocupate,

ceia ce am vazut acolo,ca doar 1 mix este Steam ON,celelalte 8 sunt NonSteam,si se joaca Mix la greu.

Problema p/u mine este ca joc mai slabut ca ei si nu ma aleg la mix.

Propun daca vreti si daca puteti s-a aveti macar un server de mix NONSTEAM,ca sunt o gramada de playeri care nu detin Steam,de ex ca si mine pina 2 saptamini in urma.

bogdan31

bogdan31

Member

• New Member
  • 10 posts
  • 5 topics
  • Joined 09-January 16

cum sa iti mai faca placere sa joci daca majoritatea adminilor se cred 'zei' si daca e unul mai bun decat ei...chiar daca este controlat si nu se dovedeste ca are hack...este banat ...si vorbesc din propia experienta...da chiar nu se poate ca un simplu jucator...sa fie mai bun decat admini...

pai io daca dau 3 hs consecutive am  aim ....dar daca un admin da numai hs ..el e doar bun la cs ,,,ba ma lasi ....pe ca el e admin domne si poate...

jucatori trebuie tratati cu mai mult respect si sa fie egalitate pt toata lumea...daca vreti sa intre lumea pe servere si sa joace ...joc cs de ff mult timp...si nu mai e ce era odata ...

Ronin 23/47

Ronin 23/47

Addicted Member

• Membru
  • 310 posts
  • 25 topics
  • Joined 14-January 14

Totul sa intamplat din cauza celor cu grade mari de pe forum, care au banat conturi la greu , unii chiar muncind pentru ele...Si nu au dorit sa o mai ia de la capat..Am vorbit cu multi , si majoritatea asta mi-au spus !

trace huncho

trace huncho

norok

• Premium
  • 389 posts
  • 22 topics
  • Joined 11-June 15

Totul sa intamplat din cauza celor cu grade mari de pe forum, care au banat conturi la greu , unii chiar muncind pentru ele...Si nu au dorit sa o mai ia de la capat..Am vorbit cu multi , si majoritatea asta mi-au spus !

Nimeni nu a luat ban degeaba, toti au luat pentru un motiv anume. Spune-mi pe cineva care a luat ban degeaba, te rog. 

• utzu and sEBARu like this

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Topic Starter

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Daca 40% din playerii care au jucat,sau care joaca aici,ar intra sa posteze motivul pentru care nu mai joaca aici,ar fi cu totul altul de care crezi tu...Miorlau,nu-mi trebuie gradul(mixmanager,daca asta s a inteles),eu unu mai stau vreo doua saptamani pe acasa dupa care o sa plec iar,deci n-ar avea rost ,cel putin acum. Ceea ce stim am2,si nu ai cum sa spui ca nu e asa este ca s-a suferit mult pe aici,asta nu ti zic doar eu,sunt multi pe care daca ii intrebi acelasi lucru ti l-ar spune. Despre scan'ul acela am zis si repet inca odata, i l-am cerut unui player pe nume (ra7a) cfg'ul l-am bagat in pc,nu m am uitat ca el contine nu stiu cate linii, l-am sters din c uite cate alte scan'uri am facut.

Asa numita SOLUTIE ,parerea mea e.

Sa se ocupe cineva serios de chestia asta,sa creeze evenimente mereu( nu doar odata de doua ori,cateodata), sa fie activ pe servere si ts,sa tina asa numitii admini "suferitori" in frau. Sa existe intelegere intre admini,fiecare admin sa dea invite in fiecare zi la toti prietenii de pe steam(sa o faca de palcere) dar ca sa se intample toate astea trebuiesc fapte nu topic'uri pe forum si vorbarie multa,si multe chestii care se interpreteaza, trebuie sa readucem playerii (daca nu cei care au fost altii si tot asa) la ei acasa sa-i spun asa.

Edited by S3rghiuta, 30 January 2016 - 06:58 PM.

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

Dezvolta, toti au venit cu idei dar nimeni nu a facut nimic concret . Continua ....

• utzu likes this

-CronoS

-CronoS

Addicted Member

• Membru
  • 304 posts
  • 34 topics
  • Joined 24-November 13

Cum a zis si nomber_1.

Ar fi o idee sa faceti 1 server Steam OFF.

Am deschis si un topic cu Warnight, poate aprindem vre-o scanteie si cine stie http://forum.cs16.ro...warnight/page-2, la fel , 0 interes din partea publicului, nu a venit unul sa intrebe " ba miau' parca ziceai ceva de un warnight ? mai e ceva sau? " nimeni , nimic.

Tin sa te contrazic. Ti-am dat un PM, acum mult timp, in legatura cu WarNight, si mi-ai zis ceva gen 'Nu mai sunt locuri de Manageri'.

Sincer, se joaca 1.6, se joaca mix-uri. Am facut parte din 2 proiecte de Mixers si amndoua au avut 'succes' sa zic asa.

Dupa cum zic si cei de mai sus, nu se joaca din cauza la staff, eu nu vad activitatea Managerilor(nu ma refer la tine miorlau), cand se implicau, se juca mix, dar ei au renuntat. Trebuiesc oameni care joaca mix-uri, care sunt cunoscuti si care cunosc multi playeri. Nu pun pe cineva anonim Manager care astepta pe ts3 sa intre playeri sa joaca, el nu facand nimic.

Eu daca as fi in locut tau miorlau, as da remove la tot. Si as pleca cu proiectul asta de la cap. Cu oameni noi, oameni care sunt dispusi sa joaca si sa organizeze. Oameni care sa isi aduca admini, iar admini la randul lor sa isi aduca playeri si sa tina mix. Ca sa tii un mix, nu trebuie neaparat sa fie un Manager on. DAR, managerul trebuie sa stie sa isi faca un staff capabil care sa tina mix-uri ;).

P.S: Scuza-ti greselile gramaticale.

famouz/

famouz/

No Limit Member

• Membru
  • 2056 posts
  • 230 topics
  • Joined 31-October 11

Urmărind atent posturile făcute de voi, am ajuns la concluzia că multă lume și-ar dori ca serverele de mix să fie populate ca înainte, poate sunt persoane care au idei dar na, se tem să posteze, și, ca să nu vă mai contrați unul cu altul, cu care ce nu a făcut și ce a făcut, propun să se organizeze o ședință pe TS3, unde să ne adunăm toți cei care întradevăr doresc lucrurile spuse de voi mai sus, cred că doar astfel poate fi văzut adevăratul interes pentru serverele de mix. 

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Topic Starter

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Deacord cu sedinta pe Ts3,asa am putea discuta mult mai bine,si am putea contribuii cu totii la un plan bine gandit de a readuce RO-MIXER'UL  inapoi la viata.  Miorlau cisteste ce a zis "Wall'u"

Tin sa te contrazic. Ti-am dat un PM, acum mult timp, in legatura cu WarNight, si mi-ai zis ceva gen 'Nu mai sunt locuri de Manageri'.
Deci sa organizam o sedinta ts cu toata lumea(stabilim data,ora) si acolo putem rezolva aceasta problema.

Edited by S3rghiuta, 31 January 2016 - 09:34 PM.

iNnternet

iNnternet

Advanced Member

• Membru
  • 150 posts
  • 30 topics
  • Joined 23-August 15

Nu am citit nici unul din post-urile voastre,asa ca trec direct la subiect.

Pai, S3rghiuta, normal ca lumea trece la un shooter mai modern,daca pro playerii au trecut la un final trec si altii.Grafica este cu mult mai frumoasa,trebuie sa recunoastem,mai ales ca 1.6-ele s-a umplut de toti ruptii,si nu ma intereseaza daca unii dintre voi se simt.Ce pretentii sa ai tu cand in 2016 vrei sa imbunatatesti serverele de 1.6? What the fuck? I don't understand. Propun sa va lasati de asta,este comunitatea deathrow si o duce foarte bine.Playeri pe arena,pe retake si pe hs.1.6 nu este o ruina,dar se trece la alte jocuri,intelegi asta.Nu va mai tot zbateti ca e degeaba,nu doar pe serverele voastre nu sunt playeri.Si pe old"..." nu prea sunt,deci mai bine lasati-o asa cum este,ok ? Am vazutm ulte discutii dar m-am abtinut.Dar am vazut ca numai nu intelegeti.Sper ca te-am lamurit cat de cat.Bye.

Edit:Te-ai gandit vreodata ca poate cei care au jucat 1.6 au facut asta doar pentru ca nu aveau un pc care sa duca go-ul ? Poate acum au cumparat niste pc-uri mai decente si se zbat sa iasa din silver,daca intelegi ce zic :).

Edited by sharki, 01 February 2016 - 09:07 PM.

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

@ Cronos 

Este o diferenta sa-mi lasi un PM cu " Imi dai Mix Manager sa te ajut da sau nu? Daca nu , pa . " Toata lumea vrea gradul sa fie superior fata de toti si sa poata face ce-i pofteste inima , nu-i asa . De ce nici unul dintre voi nu a zis " Miorlau , da-mi ma Admin si eu seara de seara strag de 1 mix si cand mai gasesc unul la fel de inpatimit ca si mie o sa vorbesc cu el si o sa strangem 2 mixuri s.a.m.d. ? Cronos , nu te-am vazut la mixuri de luni  bune, dar o sa-mi zici ceva de genu ->" am jucat dar nu m-ai vazut tu " .

@ Sharki , fiecare joaca ce-i place .

@Sherghiuta , Duminica la ora 13:00. Cati o sa fim on? 2 , eu si cu bot ul meu de muzica .

• trace huncho likes this

-CronoS

-CronoS

Addicted Member

• Membru
  • 304 posts
  • 34 topics
  • Joined 24-November 13

Scuza-ma, dar eu nu ti-am zis "Da-mi ma Manager".

Ti-am zis ceva de genul "Ce se mai aude de WarNight, se mai face?. Daca vrei te ajut".

Sincer, in topic-uri de genul, toti vreti sa faceti(inclusiv cei cu grad). Dar si cand e ceva, cam ploua.

@Edit: Ba, termina-ti-va frate cu Go. Eu am jucatori care imi vin dupa Go sa joaca un meci pe 1.6. Da-ti vina toti pe Cs:go, lasa-o dreacu.

Eu de ce am mix-urile full toata ziua, sau cel putin 1 server imi sta full?

Conteaza si pe cine pui sa se ocupe, va aud pe toti "De cand a aparut Go, de cand a aparut Go". Hai sa o luam, de cand a aparut Batman, LOL, Dota etc..

Cand nu esti in stare sa strangi de un mix, nu esti si gata.

Edited by Wallu are Aim, 05 February 2016 - 12:21 PM.

-xTz-Smoke

-xTz-Smoke

Platinum Member

• Membru
  • 1158 posts
  • 89 topics
  • Joined 04-March 14

Buna seara . S3GHIUTA sti care e problema  cum s-a zis mai sus  nu managerii sunt de vina  . De cand a aparut CSGO nimeni numai joaca 1.6  io vroiam sa imi fac server de 1.6 si m-am razgandit in privinta asta ca fondator /manager   e greu sa mai readuci playeri numai se compara  acum 10 ani cu 2016 . Unde vreau sa ajung  aici este ca indiferent  ca esti manager mix sau fondator de server 1.6  numai ai sanse sa readuci turma de playeri care erau acuma 10 ani . Poti sa faci tu  ca fondator sau manager 30 de evenimente pe zi daca ei numai au chefu de cs nu ai ce sa le faci si concluzia este ca 1.6 v-a disparea servere nu vor mai fi  sau daca vor fi vor fi goale . Si mie imi pare rau intr-un fel ca 1.6 s-a dus de rapa dar lumea vrea ceva nou grafica buna etc ..  Io aici nu consider managerii de vina  simplu fapt ca lumea numai joaca 1.6 . Uitete  pe lista de servere sunt goale 3000 de servere sunt mereu gooale . Cam asta am avut de spus .

Ps: Nu prea am jucat mix  la viata mea dar  am vrut sa se descopere realitatea  in legatura cu readucerea playerilor pe 1.6. Si intr-un fel sa numai invinovatiti managerii de mix sau fondatorii de servere 1.6 . E greu sa readuci playeri sa repopulezi un server de mix sau un server public.. Indiferent cat ai baga bani in 1.6 bagi in zadar numai e ce a fost  bagi boost  ai sv plin o luna de zile si dupa ce trece boostu ramai cu 2-3 playeri..

Edit: Nu sunt avocatul nimanui dar numai sperati ca  un server de 1.6 sa  aiba playeri numai e ce a fost .

Edited by -xTz-Smoke, 05 February 2016 - 01:12 AM.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users