Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Reclamatie rapidistusrl

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

CUB4N3ZUL@ CS16

CUB4N3ZUL@ CS16

Ultras Member

• Membru
  • 364 posts
  • 60 topics
  • Joined 20-November 13
  • Country: Country Flag

Nick reclamant: rapidistulsrl

Nick reclamat: CUB4N3ZUL

UniqID/IP:aIuz/mpX8ZDr0qiuTOluQi4LIys=

Detalii:Salut , am facut aceasta reclamatie cu scopul de a atrage atentia fondatorilor asupra "Mix managerului" rapidistusrl , care in primul rand nu isi desfasoara activitatiile care ii sunt atribuite ca mix manager , de exemplu cine nu ma crede poate intreba , azi rapidistulsrl statea la camera de mix manageri , in timp ce eu am strans playeri de mix , un simplu admin , iar el dupa ce eu am strans playerii apare sa se joace , adica in orice alta zi , daca MIDNIGHT nu este online pe aceasta comunitate nu se joaca mix , chiar daca nu sunt in masura sa trag concluzii , nu am putut sa remarc faptul ca MIDNIGHT este singurul mix manager competent de pe aceasta comunitate , ma scuzati dragi administratori ca  va spun asta dar acest baiat are degeaba gradul acesta , si pe deasupra faptului ca este incompetent si ca intra din joi in paste , acesta cand intra mai da si ban aiurea abuzand de grad , as vrea si eu niste dovezi referitoare la banul pe care mi l-a dat , si daca nu cer mult si la banul pe care raj l-a primit , astept sa isi arate iscusinta si sa vina cu dovezi :)

Dovadă:

(imagine stearsa pentru reclama,fara intentie sa speram,warn de data asta,next time suspend)

ViQ3Duc.jpg

OHMazuh.png- aici inca o dovada a faptului ca rapidistulsrl a banat un membru al staff-ului fara sa stea pe ganduri .

9mTxpl5.png- in printul acesta i-am spus lui Andrew sa isi spuna parerea la reclamatie , insa nu stiam ca nu este permis sa comentezi la                                                                                                             reclamatiile de pe teamspeak daca nu esti administrator , si in al doilea rand faptul ca a stricat mixul si acum ca nu mai sunt                                                                                                         playeri , el sta afk si il doare in cot de prezenta playerilor pe server , inca o dovada ca este mix-manager degeaba

Stima si respect CUB4N3ZUL

Edited by adriano04, 23 December 2015 - 07:34 PM.

• RAJ @ and Andrew;; like this

RapiNON

RapiNON

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 195 posts
  • 41 topics
  • Joined 12-October 12

Tu domnul Cubanez, daca tu permiti cuiva sa te injure de morti si sa iti spuna intr-una ca cine esti tu si alte vorbe nu tocmai de spus public. Da, intradevar ti-am dat ban si tie si lui raj.

Tie ti-am dat ban pentru reactia pe care ai avut-o atunci cand am intrat pe canalul vostru sa va spun sa fiti seriosi si sa nu va mai dati slap, si sa spuneti unul de celalalt unde sunteti pe harta. Iar tu, cu o atitudine, " domne eu cand eram mix manager faceam nu stiu ce " sau " tu stii de cand sunt pe comunitatea asta?" vorbeai cu o supeoritate, acum vine randul meu sa iti zic, cine esti tu ?! Ok, astazi cand am intrat pe TS v-am vazut acolo nu am intrat cu gandul sa ma joc, avem camera de manageri m-am dus acolo si mi-am facut treaba pe care am avut-o, si stai linistit ca si eu cand intru si vad ca nu sunt oameni nu stau sa astept ca un "amarat" de admin sa stranga si apoi sa vin la sfarsit. Am luat mix-managerul asta pentru ca am fost votat,am fost propus de catre jucatori,ok? Daca vin jucatori noi aici si pur si simplu ei vad ca un mix-manager este luat peste picior de oricine , ce parere isi face? Tu, e cineva aici care si-ar permite sa ii ia peste picior pe EduarT sau pe Verdeee ? Inteleg ei nu v-au zis nimic nu v-au injurat. Dar eu v-am injurat? V-am luat la misto vreodata? V-am zis scoos de la mix sa intre altcineva? Daca nu am facut lucrurile astea, atunci voi de ce va permiteti sa ma injurati pe mine de morti, de unde stii tu ca eu nu am morti si ca nu tin la ei. Dai dovada de un caracter murdar un caracter nu tocmai curat, oi fi tu baiat bun. Dar frate injura cu cine iti permiti. De unde stii tu ca eu poate am ambii parinti morti? de unde stii ca nu am o sora, un frate un tovaras bun mort. Cine esti tu sa iti bagi si sa iti scoti in ei ? 

RAJ @

RAJ @

No Limit Member

• Membru
  • 2224 posts
  • 215 topics
  • Joined 18-March 14

Boss-ule , eu ti-am zis pe ts de ce i-ai dat ban lui cuba ? Si ma trezesc cu  ban de la tine fara niciun motiv ! 

bun , te intreb pe steam de ce mi-ai dat ban si mie pe ts, am zis ca este o greseala ..ceva . Tu mi-ai spus sa ma calmez, de ce sa ma calmez ? ca doar te-am intrebat frumos , nici nu am vorbit cu ton tare ..doar tu ai zis ca vorbesc in soapta. Te rog da-mi si mie dovada la banul meu + ca fac parte si din staff ts si server.. 

Edited by rAjjjjjjjjjjjjj, 22 December 2015 - 11:33 PM.

CUB4N3ZUL@ CS16

CUB4N3ZUL@ CS16

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 364 posts
  • 60 topics
  • Joined 20-November 13

Tu domnul Cubanez, daca tu permiti cuiva sa te injure de morti si sa iti spuna intr-una ca cine esti tu si alte vorbe nu tocmai de spus public. Da, intradevar ti-am dat ban si tie si lui raj.

Tie ti-am dat ban pentru reactia pe care ai avut-o atunci cand am intrat pe canalul vostru sa va spun sa fiti seriosi si sa nu va mai dati slap, si sa spuneti unul de celalalt unde sunteti pe harta. Iar tu, cu o atitudine, " domne eu cand eram mix manager faceam nu stiu ce " sau " tu stii de cand sunt pe comunitatea asta?" vorbeai cu o supeoritate, acum vine randul meu sa iti zic, cine esti tu ?! Ok, astazi cand am intrat pe TS v-am vazut acolo nu am intrat cu gandul sa ma joc, avem camera de manageri m-am dus acolo si mi-am facut treaba pe care am avut-o, si stai linistit ca si eu cand intru si vad ca nu sunt oameni nu stau sa astept ca un "amarat" de admin sa stranga si apoi sa vin la sfarsit. Am luat mix-managerul asta pentru ca am fost votat,am fost propus de catre jucatori,ok? Daca vin jucatori noi aici si pur si simplu ei vad ca un mix-manager este luat peste picior de oricine , ce parere isi face? Tu, e cineva aici care si-ar permite sa ii ia peste picior pe EduarT sau pe Verdeee ? Inteleg ei nu v-au zis nimic nu v-au injurat. Dar eu v-am injurat? V-am luat la misto vreodata? V-am zis scoos de la mix sa intre altcineva? Daca nu am facut lucrurile astea, atunci voi de ce va permiteti sa ma injurati pe mine de morti, de unde stii tu ca eu nu am morti si ca nu tin la ei. Dai dovada de un caracter murdar un caracter nu tocmai curat, oi fi tu baiat bun. Dar frate injura cu cine iti permiti. De unde stii tu ca eu poate am ambii parinti morti? de unde stii ca nu am o sora, un frate un tovaras bun mort. Cine esti tu sa iti bagi si sa iti scoti in ei ? 

Cum eu m-am prezentat cu dovezi , te astept si pe tine cu dovezi , si asta nu explica lipsa ta de activitate .

Edit : si scuteste-ma cu povestiile tale ca nu ma priveste

Edited by CUB4N3ZUL@ CS16, 22 December 2015 - 11:34 PM.

RapiNON

RapiNON

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 195 posts
  • 41 topics
  • Joined 12-October 12

Si cine esti tu sa iti explic tie lipsa mea de activitate? Trebuie sa iti zic tie sau superiorilor mei?

CUB4N3ZUL@ CS16

CUB4N3ZUL@ CS16

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 364 posts
  • 60 topics
  • Joined 20-November 13

Si cine esti tu sa iti explic tie lipsa mea de activitate? Trebuie sa iti zic tie sau superiorilor mei?

Esti invitatul meu sa le explici lor , si nici macar nu cunosti protocoalele de pe forum , in primul rand la orice comentariu se da Quote , nu dai reply direct la postare .

REZEVEE

REZEVEE

Power Member

• Membru
  • 159 posts
  • 35 topics
  • Joined 12-February 12

Nu ma bag ca "musca-n *****" , dar am fost in momentul de fata si nici eu nu am inteles reactia lui "rapidistu" . Nu te-am vazut niciodata pe server si sincer nici pe ts si joc foarte mult timp , si da CONTEAZA asta pentru ca e pacat sa strici "atmosfera" . PS : Nu zic ca esti un admin incompetent , dar abuzezi de team speak !

• CUB4N3ZUL@ CS16 likes this

RapiNON

RapiNON

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 195 posts
  • 41 topics
  • Joined 12-October 12

Felicitari si pentru reclama pe care ai facut-o.

RAJ @

RAJ @

No Limit Member

• Membru
  • 2224 posts
  • 215 topics
  • Joined 18-March 14

Domnul rapid , te rog sa-mi spui de ce am mai primit odata ban 

<12:05:27> You were banned for 1 hour from the server by "rapidistusrl"  

Ti-am dat kick pentru ca m-ai jignit , iar tu imi dai ban ?  Te rog frumos sa termini cu astea..Ce vrei sa-mi arati ca ai putere? 

Edited by rAjjjjjjjjjjjjj, 23 December 2015 - 12:12 AM.

• BIM. @CS16 likes this

Ann Madeline

Ann Madeline

Super Moderator

• Super moderator
  • 1120 posts
  • 42 topics
  • Joined 17-June 13

Nu ma pronunt asupra reclamatiei, pentru ca nu cu gradul "Guardian" a dat ban. Ramane doar s-o inchid pentru a se evita chat-ul care deja s-a inceput. Am s-o mut la sectiunea "Romanian Mixers", de unde o va prelua Miorlau, cel mai probabil.

• utzu, Andrei;, TNS and 1 other like this

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

Domnul rapid , te rog sa-mi spui de ce am mai primit odata ban 

<12:05:27> You were banned for 1 hour from the server by "rapidistusrl"  

Ti-am dat kick pentru ca m-ai jignit , iar tu imi dai ban ?  Te rog frumos sa termini cu astea..Ce vrei sa-mi arati ca ai putere? 

"Ti-am dat kick pentru ca m-ai jignit , iar tu imi dai ban ? "  ,sa inteleg ca tu i-ai dat kick repidistului , corect?

-------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

Cuba, activitatea staff ului e contorizata de Verdeee si Eduart . Avand in vedere ca sunt sarbatorile, sfarsit de an si asa mai departe , activitatea unor persoane care au : familie , job , prietena , etc . este foarte limitat . 

Sa inteleg ca ai luat ban 50 minute pentru limbaj din spusele rapidistului , avand in vedere ca banul se apropie de o ora ar cam trebui sa ai ceva dovezi.

Daca banul a fost dat corect, si la cat te stiu eu pe tine cubanezule nu esti usa de biserica .

Nu a spus nimeni sa spuneti "Domnule Mix Manager " dar macar un minim de respect sa nu-l injnuri ca te arde..

Rapidistule - avertisment verbat , dovezile pentru banuri de durata mare se tin.

Cuba - avertisment verbat, limbajul fata de staff este permanent , daca rapidistul avea dovezi se schimba macazul.

Topic Closed, si Sarbatori Fericite ! 

• utzu, RapiNON, Nomber_1 and 3 others like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users