Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

[PLAY] Model Absente

- - - - -

• Please log in to reply
52 replies to this topic

SOFTCORE;

SOFTCORE;

Untouchable Member

• Membru
  • 1341 posts
  • 161 topics
  • Joined 04-August 13
  • Country: Country Flag
Nick : mrsq
Motiv : un deces in familie ... :((
Perioada : 2-3 zile ma scuzati ...

Edited by A91bis, 07 August 2016 - 12:26 AM.
Condolenate

spartanuXxL

spartanuXxL

Addicted Member

• Membru
  • 288 posts
  • 17 topics
  • Joined 16-August 15

Cerere Retragere SpaRtaNu !!!

Nick: SpRtaNu

Motiv: Cam greu de spus motivul, munca multa vin tarziu ma trezesc devreme + ma zbat sa iau permisul de conducere si am de umblat cel putin 2 saptamani de acum incolo .Voi mai intra pe sv sa mai joc cu voi doar atunci cand sunt liber si am timpul necesar pt odihna .

Multumesc ff mult ca ma-ti acceptat in staful vostru sunteti o echipa geniala si de invidiat dar cred ca nu mai pot admina din cauza serviciului si al familie am si putine remuscari in legatura cu acestia :)) ca imi pierd timpul pe Pc inloc sa stau cu ei si le cam dau dreptate.

Succes in continuare cu sv vostru si sa mearga cat mai departe.

Respectele mele Stafului Play.Cs16.Ro va urez succes in continuare                                                                                                                                                                                                                                        SpaRtaNu !!!

Durata: Permanent cred :) pana o sa fiu mai liber asta cred ca la Iarna .

Imi retrag cuvintele  sunt ON ca nu pot sa stau fara sa joc macar un timp din timpul meu disponibil chiar daca voi fi mai rar pe sv eu sunt pe aici mai mereu scz stafului rog sa imi lasati accesul.

Edited by spartanuXxL, 14 August 2016 - 08:54 PM.
In numele stafului iti multumesc pentru activitatea depusa si sa ne auzim cu bine.sanatate maxima si sa ne vedem in trafic!!!

• "CVL" likes this

ZUGHY

ZUGHY

Gold Member

• Membru
  • 670 posts
  • 12 topics
  • Joined 31-December 13
  • Nick: ZUGHY
  • Motiv: concediu  ma duc la relaxare
  • Perioada: de maine 24.08    [-(   [-( cred ca 2 saptamani nu stiu sigur 
  • va pupa tata jan :))

Edited by "CVL", 24 August 2016 - 12:36 AM.
Distractie maxima vecine si sa ne auzim fara incidente :))!!!

• "CVL" likes this

GreenLine

GreenLine

Member

• Membru
  • 26 posts
  • 5 topics
  • Joined 11-January 16
  • Nick:GreenLine
  • Motiv: Munca nu am timp 
  • Perioada: in timpul saptamanii nu voi putea intra lucrez foarte mult si nu am timp in week-end voi fi prezent.

"CVL"

"CVL"

Advanced Member

• Membru
  • 179 posts
  • 9 topics
  • Joined 21-April 16

• Nick:GreenLine
  • Motiv: Munca nu am timp 
  • Perioada: in timpul saptamanii nu voi putea intra lucrez foarte mult si nu am timp in week-end voi fi prezent.

Ok!!

Bine stim ca vrei sa te umpli de bani dar las-o mai usor cu munca asta!!:))

Sanatate maxima!!!

• MoNsTeR., Ramparstynkins and GreenLine like this

spartanuXxL

spartanuXxL

Addicted Member

• Membru
  • 288 posts
  • 17 topics
  • Joined 16-August 15
Nick: Sp@Rt@Nu
Perioda: Tin sa precizez , desi nu am fost activ in ultimele luni pe sv cat si pe forum vreau sa va spun ca am obtinut permisul de conducere si de 5 zile am cumparat si o masinuta pt mine si familie . Cred ca stiti cu toti cum e pt ca vreau sa o inscriu pe numele meu si am de umblat si etc. Voi lipsi si de acum o perioada pana am sa rezol toate . Multumesc de intelegere si abia astept sa ne revedem . Imi cer scuze pentru absenta mea neanuntata de pana acum . Respect stafului play.cs16.ro sunteti o echipa minunata si vreu sa raman in continuare in staful vostru.

DIAVOLITZA

DIAVOLITZA

Advanced Member

• Membru
  • 171 posts
  • 11 topics
  • Joined 21-September 13
  • Nick: DIAVOLITZA is CRAZZY
  • Perioada: NEDETERMINATA
  • MOTIV : VOI FI MAMICA DE BAIETEL :D

Am vrut sa va spun din tot sufletul ca va multumesc tuturor celor care i-am cunoscut aici in echipa PLAY. Cs16.RO " Anubis, Doru, Monster-( Iarta-ma ca te-am suparat uneori), Ionela-( esti o fata de nota 20), Cvl, Green, Zughy, butu Gunner si multi altii pe care nu i-am specificat dar ma gandesc la toti si va multumesc mult pentru intelegere, prietenie, respect, iubire etc. Voi intra pana in februarie la jumate sper, dupa care timpul meu va fi limitat deoarece voi fi MAMICA, voi aduce pe lume un ingeras de baietel si imi va ocupa tot timpul.De aceea cer inghetarea gradului meu, sau scoaterea acestuia * cum crede-ti voi ca e mai bine*. Va multumesc pentru tot si multi multi pupici si SANATATE!

CU STIMA SI RESPECT !

Edited by DIAVOLITZA, 16 January 2017 - 08:52 PM.

• TNS, Ramparstynkins and Handsnake like this

ZUGHY

ZUGHY

Gold Member

• Membru
  • 670 posts
  • 12 topics
  • Joined 31-December 13

nastere usoara multa sanatate si fericire alaturi de baietel si de toata familia si grija de tine [-(  [-(  [-(

TNS

TNS

Ultras Member

• Banned
  • 361 posts
  • 35 topics
  • Joined 25-July 15

Nastere usoara, multa sanatate, fericire si sper sa nu intampini nicio problema.

Bafta !

DIAVOLITZA

DIAVOLITZA

Advanced Member

• Membru
  • 171 posts
  • 11 topics
  • Joined 21-September 13

Va multumesc mult ptr urari..Sa fiti sanatosi toti de la cel mai mare la cel mai mic si sa ne auzim cu bine din cand in cand.

TNS

TNS

Ultras Member

• Banned
  • 361 posts
  • 35 topics
  • Joined 25-July 15
  • Nick: TNS
  • Motiv: liceu :))
  • Perioada: max 2 sapt

Pe forum o sa intru pentru ca nu mi e atat de greu dar pe cs nu cred ca o sa mai dau. Bafta !

Ra ^_^

Ra ^_^

Member

• Membru
  • 29 posts
  • 2 topics
  • Joined 08-October 16
  • Nick: Ra (^_^)
  • Perioada: Până dau bac-ul. :))
  • Motiv :  Tre' să ne apucăm de învățaț.O să mai intru pe forum așa din când în când , dar pe cs n-am idee.Baftă și toate cele bune ! 

Benison

Benison

Power Member

• Membru
  • 87 posts
  • 4 topics
  • Joined 16-January 17
  • Nick: Benison
  • Motiv: Nu am unul anume. Multumesc frumos ca m-ati acceptat si va doresc succes in continuare!!!
  • Perioada: permanent

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users