Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

ABUZ MINDNIGHT

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

ADAMESTEANU

ADAMESTEANU

Power Member

• Membru
  • 83 posts
  • 31 topics
  • Joined 07-June 14
  • Country: Country Flag

LEGAT DE FORUM: cu ce drept inchizi reclamatia la sebi, se refera cu totul la altceva decat la demo, se refera la faptul ca impreuna cu tine ai inchis la sectiunea unban abuziv postul meu, daca nu luam legatura cu ceilalti ramaneam cu banu RUSINE DE ADMIN CE ESTI

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

Este ultimul avertisment la adresa ta . Daca din momentul de fata mai vad un topic sau un post din partea ta cazul ramane clasat cu ban permanent.

Cand ti-am spus ca asteptam decizia de la colegii "Demo report"  trebuia sa astepti nu sa sari cu gura . 

Din moment ce MIDNIGHT e mix manager ar trebui sa-l asculti , daca tu consideri ca a gresit luand o decizie gresita exista sectiunea de Abuz Staff .

Ma repet : Daca din momentul de fata mai vad un topic sau un post din partea ta cazul ramane clasat cu ban permanent.

• ShooTeR-RoBeRt, \SNAPPLE/, Snake-EYes and 7 others like this

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

Daca urmareai putin firul , iCe ( persoana responsabil cu demo report unde ti-am dus demo-ul la vizionat ) a raspuns tocmai azi la ora 9 . Eu ajuns acasa in jur de ora 5 , intre timp ( o jumatate de zi ) tu ai mai deschis un topic .

Nu n-am uitat de mine si bine era sa respecti ceea ce ti-am scris cu rosu mai sus.

Parerea lui iCe a fost negativa si din perspectiva lui ai iesit curat din momentele video ului de pe youtube.

Dar pentru ca nu ai ascultat banul ramane permanent.

• COSMIN @CS16, Duke of York and MIDNIGHT. like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users