Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

[CS16GAMING-Respinsa] Propunere

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

MID ;;

MID ;;

Power Member

• Membru
  • 79 posts
  • 24 topics
  • Joined 17-July 15
  • Country: Country Flag

Salut !

Aici aş vrea să vă spun propunerea mea .

Aici http://forum.cs16.ro/forum/7408-maps/

La Resurse acolo la +Maps , să se facă un topic cu un model De Cerere Mapă .

Adică , daca un deţinător al unui server , doreste o mapă , să se facă acolo un model , deţinătorul respectiv , să lase o cerere , si cei cu gradul Resources Team , să se ocupe de mapă .

Am venit cu aceste păreri , pentru că pe ce server joc eu , s-au propus nişte hărţi . Bun , fondatorul le-a luat de pe Google , şi când le testează dau crash .

Cu această propunere ar fi mult mai uşor , pentru că e mult mai sigur .

Sper că m-am exprimat bine , să puteţi înţelege ce-am vrut să zic .

Edit: Da biM. , sunt destule , dar dau crash .

De ce crezi că am venit cu propunerea asta .

Cat despre membrii , nu se pot aduce si altii?

Doar ca voi sunteţi cam pretenţioşi când cineva lasă un apply. 

Poate omul , nu a ştiut să se exprime , dar daca ii daţi o şansă , el poate îşi face treaba.

Doar că , unii nu ştiu din-astea.

Edited by Sasuke.WWW, 18 July 2015 - 05:20 PM.

• Miixelss . likes this

BIM. @CS16

BIM. @CS16

Moderator

• Moderator
  • 2227 posts
  • 377 topics
  • Joined 25-December 13

:-q

Nu toti cei de la Resources Team stiu sa faca harti sau alte chestii ce tin de programe de genul .

Oricum , daca se accepta propunerea ta , ce facem , sunt doar eu la Resources Team , nu cred ca va fac fata + nu sunt asa priceput , cel mai priceput pe care-l stiu este Tatu Eugen , cel de la Resources , dar este inactiv de ceva vreme...

Daca cineva vrea intradevar o mapa , sunt destule pe net , Resursecs.com , Gamebanana s.a.m.d ;

Deci , no offence , CONTRA . >:)

• COSMIN @CS16 likes this

GAMECORE-

GAMECORE-

Banned

• Banned
  • 131 posts
  • 17 topics
  • Joined 16-July 15

Contra.

Este un sigur memebru la Resources TEAM  (bim.) 

@EDIT : Bim. odata cu tine.

Edited by CSX, 18 July 2015 - 05:12 PM.

REGELE @ CS16

REGELE @ CS16

Member

• Membru
  • 57 posts
  • 8 topics
  • Joined 08-July 15

idem csx m este un singur resources team , si nu cred ca ar putea face el singur..

s0ul

s0ul

Master Member

• Premium
  • 1574 posts
  • 176 topics
  • Joined 01-July 11

Pro pentru propunere dar, doar owneri la servere sa aiba voie sa faca cerere!

Si cei care zic ca sunteti putini la resources team nu vad de ce folositi asta ca scuza ... 

• COSMIN @CS16 and MID ;; like this

trace 818

trace 818

SWAT

• Super moderator
  • 374 posts
  • 19 topics
  • Joined 11-June 15

Eram Pro pentru aceasta propunere daca era cineva in comunitate care sa faca harti, este cineva in momentul de fata, cum s-a zis si mai sus, Tatu Eugen.

El facea harti dar nu a mai intrat de mult pe-aici, asa ca propunerea cade.

Contra.

• utzu and -CronoS like this

MID ;;

MID ;;

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 79 posts
  • 24 topics
  • Joined 17-July 15

Mă scuzaţi pentru x2 post .

Din câte am văzut , şi biM. al nostru face ceva mape . Văzusem când a făcut cadou serverului Arena 2 hărţi .

Şi din câte am mai văzut , avem un membru nou , care a lasat o întrebare la sectiunea +Întrebări  care face mape .  :)   Deci când va puta applica la apply pentru Resources Team , dacă va fi acceptat va ajuta si el cu mapele . :)

oniq666

oniq666

Untouchable Member

• Membru
  • 1214 posts
  • 123 topics
  • Joined 24-June 14

As fi pro pentru propunere, dar don' biM mai are si el treburile lui...Asa nu ar face fata la toate cererile. Pe viitor, cu mai multi membri la Resources, ar fi ceva util.

• BIM. @CS16 likes this

YvY

YvY

Manager Demo Report

• Manager
  • 625 posts
  • 178 topics
  • Joined 12-August 14

Pro

Am avut server cu tatu eugen pana acum 1 luna cand l-a inchis (asa face in fiecare an in perioada august-noiembrei/decembrie) nu stiu exact dc, probabil pt ca sunt mai putini playeri.Ce vreau eu sa spun este ca daca vrea cnva , pot da usor de el , desi nu ii prea place comunitatea asta din ce a spus acum cv vreme cand i-am zis  sa mutam serverul aici.

O astfel de propunere este exact ceea ce i-ar mai trebui acestei comunitati.

Este greu sa inveti sa faci mape , dar cu timpul o sa devina la fel cum este acum sectiunea de cereri avatare/semnaturi.

Asta ar ajuta comunitatea + ca ar atrage playeri , nu sunt multe locuri in care poti cere o mapa.

p.s Habar n-am cum este cu aceasta sectiune (propuneri) si cine / cum are voie sa dea reply aici , dar sper sa nu iau warn :)

Edited by yvy, 18 July 2015 - 10:26 PM.

SoEasy!

SoEasy!

No Limit Member

• Membru
  • 2141 posts
  • 324 topics
  • Joined 22-September 12

Ce aiureala si pe voi,nu conteaza ca sunt putinii la resources Team,apar oamenii noi care stiu,majoritatea userilor asteapta un post de la un grad,si dupaia zici ca il ling in ... doar sa faca un amarat de post si sa isi exprime parerea "originala" care majoritatea ideilor sun copiate din alte post-uri,urmatorele 2 post-uri dupa Bim sunt cele mai originale,Din catii useri suntem nu stiu 5-10 sa faca o mapa? Eu ma indoiesc,dar nu de ce sa facem noi ceva frumos si pentru altii,sa ne mearga nou bine si restu sa se duca dracu,cum sa zis voi cunoasteti doar pe 1 si ziceti ca e cel mai bun,in loc sa evolueze comunitatea se duce de rapa,dar ce le pasa la unii au grad fac cata activitate si aia cred ei ca este multa si dupaia spun de ce sa fac eu ceva in plus.

Sunt pro la propunere si are sustinerea mea 100% .

• YvY and MID ;; like this

Miixelss .

Miixelss .

Banned

• Banned
  • 60 posts
  • 11 topics
  • Joined 14-December 14

Buna idee , sunt pro la aceasta propunere !!

-CronoS

-CronoS

Addicted Member

• Membru
  • 301 posts
  • 34 topics
  • Joined 24-November 13

Pro , o idee foarte buna.

Puteti incepe si o campanie de recrutari la resource.

aimattack;

aimattack;

Banned

• Banned
  • 74 posts
  • 13 topics
  • Joined 15-June 14

Pro - ar fi o idee buna, dar dupa cum toti au spus mai sus, doar nenea biM. este la Resources..

Andrei;

Andrei;

Administrator

• Administrator
  • 3184 posts
  • 396 topics
  • Joined 16-December 12

Ok, sa zicem ca acceptam, cine se ofera sa faca mapele ? Asta e problema mereu, toti au propuneri, dar cand vine vorba sa trecem la treaba nu se ofera nimeni. 

Daca se ofera cineva astept pm, pana atunci propunerea e respinsa. Nu putem sa facem ceva pana nu stim daca avem oameni care sa se ocupe.

• @RealSilence, IGiveyouHS ;x and HeX- like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users