Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Propunere Romanian Mixers

EqLorin

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Jola V2

Jola V2

Platinum Member

• Membru
  • 1009 posts
  • 99 topics
  • Joined 14-August 14
  • Country: Country Flag

SALUTARE......

Doresc sa stiu ce anume Intelegetii voi jucatorii de pe mix-uri ca un cfg te face mai bun ca jucator..???

Tot va aud cu bind-uri pt toate tampeniile care nu am nici un rost !!!

De exemplu ca toti aveti bind de Buy ... Si ca nu aveti timp de 8 secunde cat e frezetime sa cumparatii ce aveti nevoie ... Jocul are automat bind-uri de buy si nu aveti nevoie alte bind-uri.... Asta a fost o mica paranteza... Sa Trec la Subiect !!!

Fiecare jucator care joaca CINSTIT are nevoie de un Userconfig pentru setarile Fps-ului,cele pt mouse (de are de gaming ) si cele pt Internet (rate, si cl-urile pt internet) si restul nemodificat ....Care te fac un Jucator Bun de Cs 1.6,in functie de ce skill are fiecare bineinteles.. Nu toti jucam la fel !!!

Propun pentru serverele de mix-uri (EAC Bineinteles) un plugin TimePass v 9.0(il pot uploada eu si posta link-ul de descarcare) care are urmatorul rol:

Atunci cand un jucator intra pe server si are un cfg bugui cu aliasuri , silletaim, no-recoil.anti-recoil sau alte tampenii care sunt considerare COD ii da kick sau ban in functie cum e setat...S-au daca ai wall bineinteles...

Acest plugin dupa parerea mea ne ajuta sa jucam un cs cat mai curat si fara jucatorii Buguitii cu cfg-urile lor...

Macar sa se face o proba de 2-3 lunii pe serverele de mix-uri si apoi o sa vedeti ca Diferenta !!!

O sa Fie Contra si Pro,da nu un cfg buguit te face un Jucator adevarat de cs sau daca joci cu wall !!!

Prefer eu unu sa joc impotriva unuia cu wall decat impotriva la unu cu cfg bugui care iti da cap din orice pozitie si el habar nu are sa tina un mouse in mana sau sa joace la sunet ...

Wall la Castii...Aim la Mouse . Noul Cod al Anului 2015 !!!

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10
  • Country: Country Flag

Serverele de mixuri nu trebuie incarcate cu pluginuri . Pentru cei ce stiu sa joace cs16 la un nivel mai "sus" sa aleaga EAC on .

Eac on , dupa parerea mea e cel mai bun anti cod . Vad atat configuratia aproximativa a playerului, poze din timpul meciului, sau alte prosti ce el le face.

Un exemplu e asta: http://forum.cs16.ro...amatie-celedd/ 

Parerea mea a fost in felul urmator , 3 servere EAC  2 servere VAC , de ce? Simplu, pe eac nu se joaca in mare parte cu cod . Sau ! Daca e prins cu ceva interzis, pot sa-i fac reclamatie la EAC si sa primeasca ban permanent.

Chestia cu bindurile, mie unul nu ma deranjeaza ca un  player isi ia arma in 3 secunde iar eu in 6 secunde, tot dupa 9 secunde plecam din baza. 

Ps: Pe eac nu merg aliasurile.

Contra,

-----------------------------------------------------------------------

Nu ti-ai sustinut ideea in nici un mod , asta duce la respingerea propunerii.

Edited by Miorlau, 01 February 2015 - 03:06 PM.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users