Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Reclamatie admin NextwOw

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

Kidulet

Kidulet

Power Member

• Membru
  • 77 posts
  • 43 topics
  • Joined 15-January 14
  • Country: Country Flag

Nick:KiDu'
Steam (numeric*):STEAM_0:1:80837331
Data (zz/ll/aa) / Ora : 13.09.2014
Adminul reclamat :Nextwow
Steam-ul adminului (numeric**): -
Print in consola/chat: http://www.fileshare.ro/e30853387

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

http://postimg.org/image/pr45o8eof/

Data viitoare iti promit cu mana pe inima ca voi avea si record pe teamspeak sa vada lumea cum injuri , si cum iti bati joc de mine.

Si daca o sa mai continui cu asemenea nick-uri pe servere , s-ar putea sa ai ban permanent , ca nu e prima abatere.

Cand a intrat moderatorul nExow pe canal ai tacu , cum a iesit cum ai inceput sa injuri din nou , nu am putut da record cu progam ca eram in cs , dar te asigur eu ca voi avea grija si de asta.

PS : CUM AI TUPEUL SA FACI RECLAMATIE CAND STII CA AI GRESIT? ASTA NU INTELEG LAMURESTE-MA SI PE MINE!

Edited by Nextw0w23, 13 September 2014 - 04:44 PM.

Kidulet

Kidulet

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 77 posts
  • 43 topics
  • Joined 15-January 14

Prietene, nu ma prind de ce spui ca prin acel nickname fac misto de tine sau imi bat joc de tine. Nu mai face pe mironosita pe forum ca nu ma impresionezi invata sa respecti si mai apoi cere respect. Stii foarte bine cum vorbesti fata de mult playeri din comunitate crezandu-te mare zeu si Atotputernic sper ca intr-o buna zi sa isi dea seama si administratia comunitatii defapt cine esti tu! 
Cat despre injurii atata timp cat nu ai dovezi te poti abtine pentru ca nu eu te injuram dar nu ai tu ce sa stii deocamdata esti un copil cand te vei maturiza si tu iti vei da seama ca nu este ok ceea ce faci:)! 

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Atat timp cat faci misto de mine sau/si vorbesti despre mine cum vorbea alde dudu cu trupa lui si am dovezi te pot bana , PUNCT.

Stai calm ca zilele urmatoare fac rost si de inregistrare la cum injuri pe teamspeak.

Si apropo vezi ca nu prea o sa ma mai icup de mixuri ca mi s-a acrit de oameni ca tine , o sa ma ocup doar de forum si astea , dar la mixuri nu mai joc ca se afla foarte multi care nu stiu ce e ala BUN SIMNT , si printre aia te afli si tu.

O sa joc 2-3 mixuri pe saptamana sa zic , in rest o sa intru pe teamspeak dar la mixuri nu prea.

Daca alti admini+ o sa le permita playerilor sau adminilor mai mici sa sufere de comenzi aiurea si suferinte/injurii e problema lor , eu m-am saturat.

Si apropo pe tine ca admin , atat te duce capul , sa iti pui nume care sa reflecte ca faci misto de mine?

Eu cred ca nici nu ai citit regulamentul , dar ai admin.

Eu atat am avut de spus , il astept pe PLAYLIKEME cu un raspuns.

PS : daca tot faceti misto de mine , unde credeti ca o sa ajungeti?

Edited by Nextw0w23, 13 September 2014 - 07:41 PM.

Kidulet

Kidulet

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 77 posts
  • 43 topics
  • Joined 15-January 14

Nu mai vorbi tu de "CINEVA" acolo sus pentru ca o dai in dinastea aiurea doar ca sa il impresionezi pe Playlikeme sau mai stiu eu pe cine. Nu cred ca tu ai frica de Dumnezeu atata timp cat faci ceea ce faci dar ma rog. Eu sunt student teolog si stiu ce inseamna "cineva" acolo sus dar tu nu prea. Si iti repet prin acel nick nu am facut misto de tine asa cum sustii este un simplu nickname fara sa fac aluzii la nimeni asta nu intelegi tu. Dupa ce l-am pus mi-a spus deceneu ca tu ai avut probleme dar eu nu stiam ca tu ai avut asemenea probleme sincer iti spun acum tu crezi ce vrei. Iar de comenzi si suferinte ar trebui sa te cam abtii tu asa cum am mai spus si mai sus tu te crezi ZEUL ZEILOR in comunitate si daca te duci la fiecare "du-te dr***" la un moderator sa stii ca nu dovedesti asa cum ceri de la altii sa stii ca exista "cineva" acolo sus!!! 

P.S: Imi pare rau de ceea ce ti s-a intamplat nu stiam si repet inca o data nu stiam ca ai avut probleme

P.P.S: Nu-mi pasa si nici nu plang ca nu mai joci tu mix-uri :)! O seara buna sa ai!

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Sa fim seriosi , cum poti sa minti in halul asta spunand ca nu stii ca am probleme de sanatate cand iti pui asemenea nick?

Nici in fata judecatorului la tribunal daca zici asta nu te va crede , boss nu am gandire de 2 ani daca tu asta crezi.

Hai ca deja m-am saturat de aburelile tale , nu mai postez , ca nu are rost.

Edited by Nextw0w23, 13 September 2014 - 07:52 PM.

Kidulet

Kidulet

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 77 posts
  • 43 topics
  • Joined 15-January 14

Prietene intelege iti arat pe celalalt steam ca eu cu acest nickname joc:)!! Si poate asa o sa ma crezi chiar nu stiam dar crezi ce vrei sincer nu imi pasa :). Go f*** your self :)

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

La atatea discutii desprea aceasta tema au fost imi vine greu sa cred ca nu stiai ca am probleme , si cred ca minti , cand spui ca nu stiai , PUNCT.!

Kidulet

Kidulet

Power Member

• Topic Starter

• Membru
  • 77 posts
  • 43 topics
  • Joined 15-January 14

Eu stiam doar de tic-ul tau verbal si atat!! Daca vrei sa ma intelegi de bine daca nu nu chiar nu imi pasa repet. Dar fiind si tu si eu admini imi puteai spune pe chat-ul adminilor sa il schimb si il schimbam :)

Si din nou ma repet nu imi pasa ce crezi tu doar ca nu vreau sa traiesti cu cu impresia ca fac misto de tine sau rad de tine pentru ca nu fac asta ca nu se stie in viata cum ajungi atata tot in rest Have Fun!

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Dovada este ca nextowow a http://postimg.org/image/rpwp048bt/

PLAYLIKEME ;

PLAYLIKEME ;

Ultras Member

• Membru
  • 365 posts
  • 7 topics
  • Joined 26-October 13

@Kidu sa zicem ca esti la prima abatere si ca nu stiai (chiar daca nu cred asta). Pe viitor incearca sa nu mai folosesti numele asta, acum stii problemele.

@ Nextwow poti sa il adaugi la block daca mai continua

@ Serghiuta nu era nevoie de off-topic. 

T.C !

• sound and S3rghiuta like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users