Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Acces Moderator Steam Group

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

ALEXFTW!

ALEXFTW!

Addicted Member

• Banned
  • 286 posts
  • 68 topics
  • Joined 06-April 14
  • Country: Country Flag

Cred ca ar trebui sa se dea adminilor acces de moderator pe Steam Group.Asa ar fi si serverele utilizate mai bine,nu ar mai sta sa se puna praful pe ele plus ca 3-5 oameni timp de 1-2 ore pe zi pe 1-2 servere nu cred ca se cheama ca sunt utilizate.
Toti am dat add listei de prieteni la grup,dar multi uita de el daca nu le amintim ca exista.Prin asta se aduc si membri noi comunitatii.

O simpla parere personala... 

• aLexftwwww likes this

KnorR.cs16

KnorR.cs16

Premium

• Premium
  • 2850 posts
  • 232 topics
  • Joined 23-March 13
Ar fi bine sa se adauge ca sa.poate da event-uri cu mix ca sa se stranga playerii.
  • ALEXFTW! likes this

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

:)

[warning]Nu se accepta posturi alcatuite exclusiv din astfel de smiley-uri, scrierea exclusiv cu majuscule sau folosirea excesiva a culorilor, folositi culorile/bold/italic doar cand vreti sa scoateti ceva in evidenta.[/warning]

Edited by Artick ;, 14 August 2014 - 12:07 PM.
Avertisment

• ALEXFTW! likes this

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

PRO

Miorlau

Miorlau

Manager Romanian Mixers

• Manager
  • 3336 posts
  • 270 topics
  • Joined 07-October 10

ALEXFTW! - daca se da acces tuturor adminilor la grup, grupul o sa dispara. Nimeni nu cred ca-i bucuros sa-i sune eventul de n ori pe seara pentru +1 la mix. Daca vrei sa incepi un mix si nu ai oameni ma poti contacta sau pe un alt coleg Mix Manager.

Topic CLosed

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users