Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Cerere ban ra7a

• This topic is locked This topic is locked
34 replies to this topic

Jeann

Jeann

Member

• Membru
  • 18 posts
  • 2 topics
  • Joined 23-July 14
  • Country: Country Flag

Dupa ce a primit unban, zilele trecute am jucat un mix contra lui  pe vac (avand un scor de 30-35 fraguri) si 2 meciuri pe  eac in care nu a facut mai mult de 10 fraguri.

http://postimg.org/image/6mlxoweib/

Nu numai ca nu facea frag pe eac,dar foloseste  si setari ilegale.

http://eac.krond.org...AM_0:0:92897413

http://eac.krond.org...AM_0:0:92897413

Rog mix managerii sa il baneze pe acest jucator.Multumesc ! 

Edited by Jeann, 27 July 2014 - 11:39 AM.

• sp1nake likes this

Forbidden

Forbidden

Member

• Membru
  • 30 posts
  • 5 topics
  • Joined 17-June 14

propun ban permanent pentru acest player ra7a pe vac face 30 de fraguri mereu pe eac nu face mai mult de 10.

Edited by Forbidden, 27 July 2014 - 03:23 PM.

• sp1nake likes this

PLAYLIKEME ;

PLAYLIKEME ;

Ultras Member

• Membru
  • 365 posts
  • 7 topics
  • Joined 26-October 13

Tot timpul ies discutii/certuri pentru acest user. Astept toti cei de pe mixuri un pro/contra BAN pentru acest jucator si motivul :) Multumim pt intelegere  

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Am auzit ca acest player ra7a nu este un simplu jucator si ca a jucat si el pe undeva.

Toti zic ca pe VAC omu face 25-30 fraguri , iar pe EAC maxim 10.

Sincer , ra7a are momentele lui cand da bine pe EAC , dar nu intotdeauna , nu stiu ce sa zic , fiecare din noi a avut si zile proaste in care nu juca nimic.

Parerea mea este urmatoarea :

toti care au jucat mix cu ra7a sa posteze ce au de zis aici , iar la final sa se consulte mix mangerii si sa i-a o decizie.

Edited by Nextw0w23, 27 July 2014 - 12:14 PM.

PLAYLIKEME ;

PLAYLIKEME ;

Ultras Member

• Membru
  • 365 posts
  • 7 topics
  • Joined 26-October 13

Am auzit ca acest player ra7a nu este un simplu jucator si ca a jucat si el pe undeva.

Din surse sigure am aflat ca ra7a nu a jucat nicaieri, a fost doar fan addicted si cand mergea la LAN-uri mergea cu ecuson deci...  :) Cat despre "zile bune si proaste" este o diferenta sa rupi pe Vac si pe EAC sa faci 10 fraguri in 2 mape... :) 

• sp1nake likes this

grasspower

grasspower

New Member

• Membru
  • 51 posts
  • 8 topics
  • Joined 02-November 11

Contra banului. Fiecare dintre noi poate avea zile bune si zile proaste. Data trecuta a primit ban degeaba din cauza lu Varu. Daca va uitati atent la filmuletul asta https://www.youtube....h?v=Z4Fog2xLI8g si va puneti in locul lui si sunteti atenti la suntet si incercati sa ganditi fazele din postura de player, o sa va dati seama ca n-are wall. M-am uitat pe krond, si intr-adevar am vazut setari ciudate pe acolo, asta-i problema lui cu ce setari joaca., iar daca sunt interzise sa-l baneze eac-ul.

LemoN ;

LemoN ;

Ultras Member

• Membru
  • 410 posts
  • 64 topics
  • Joined 20-September 12

Pai avea unele faze de apasa toti peretii exact prea dubios. Nu stiu sigur daca are wall dar eu votez pro deoarece multi oameni refuza sa joace mix contra lui.

Bogdan ;

Bogdan ;

No Limit Member

• Membru
  • 4341 posts
  • 386 topics
  • Joined 14-March 13

Okei.garantez ca tipul joaca cu wall

pe eac nu te-am vazut niciodata sa fii pe +,dar pe vac ne alergi pe mapa,pe toti,te uiti prin pereti.te-am vazut.

Ok.eram si la warnight intr-o seara,acum vreo 3 luni,si ne-ai zis ca nii anunti tu,noi sa-i batem,ca tu nu prea ai chef de joc.

propun banarea permanenta a acestui jucator.

Edited by Bogdan@CS16, 27 July 2014 - 02:43 PM.

ra7a23

ra7a23

Power Member

• Membru
  • 60 posts
  • 28 topics
  • Joined 15-January 14

bogdan acu 3 luni nici nu jucam cs.....din feb mam lasat de cs pana in iunie :) nustiu cum facem.....si joc bn si pe eac si pe vac si de la sala.....dar daca imi fac nervi sau joc la misto e partea 2..........si play am jucat si pgl si acl sorry

http://www.pgl.ro/ol...member/mid/9807

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Unii joaca  cs din 2014 in pnm si nu au habar ce inseamna sa aiba cineva un skill mare si o gandire in joc diferita,Bogdan de cand joc aici (3 ani jumatate) nu te-am vazut de 5 ori pe server, iti dai si tu cu parerea exact ca o baba d-aia care sta si tine evidenta la toti.. Sunt inpotriva banarii acestui player + este activ si are experienta mare.

Si KOZZKORE este un jucator foarte bun,care iese prefire mereu. ( Ban kozkore) permanent,salut!  >:)

Edited by S3rghiuta, 27 July 2014 - 05:57 PM.

grasspower

grasspower

New Member

• Membru
  • 51 posts
  • 8 topics
  • Joined 02-November 11

Okei.garantez ca tipul joaca cu wall

Cum garantezi ca joaca cu wall? :))

Crezi ca cineva la 23 de ani ar juca cu wall?

@S3rghiuta, stiu ca esti suparat pe KOZZKORE ca te-a avertizat ca la urmatoarea abatere iti scoate adminul, dar nu despre el e vorba aici.

Edited by grasspower, 27 July 2014 - 07:24 PM.

S3rghiuta

S3rghiuta

Membru

• Membru
  • 296 posts
  • 44 topics
  • Joined 01-January 13

Cum garantezi ca joaca cu wall? :))

Crezi ca cineva la 23 de ani ar juca cu wall?

@S3rghiuta, stiu ca esti suparat pe KOZZKORE ca te-a avertizat ca la urmatoarea abatere iti scoate adminul, dar nu despre el e vorba aici.

Esti prea incuiat la minte,si nu ai inteles ce am zis acolo,asa ca nu te mai baga tu in seama pe aici.

Cumatruuu

Cumatruuu

Member

• Membru
  • 51 posts
  • 14 topics
  • Joined 06-April 13

Ban :)

• Bogdan ; likes this

lala23

lala23

Member

• Membru
  • 46 posts
  • 30 topics
  • Joined 04-February 13

Joci cu niste setari.... + ca la mix nimeni nu vrea sa joace cu tn ca o arzi cu wall... Pro BAN

ALEXFTW!

ALEXFTW!

Addicted Member

• Banned
  • 286 posts
  • 68 topics
  • Joined 06-April 14

Contra ban . il stiu de ceva timp , adica l-am vazut pe mai multe comunitati de mix ... si juca omu si pe EAC bine intr-o zi , de ne dadea cu harta in cap , si a doua zi nu era pe plus .. Fiecare dupa chef , dupa stres , oboseala ... dar nu cred ca o arde cu wall . Are experienta , din cate am auzit ... Plus ca nu e orice copil sa o arda nesimtit cu wall .

Flopo

Flopo

Member

• Membru
  • 21 posts
  • 6 topics
  • Joined 22-July 14

Ban, e foarte urat pentru varsta lui, face tot felu de prostii + de asta e acuzat de wall.PRO ban.

sKyZZeLLeMeNt

sKyZZeLLeMeNt

Member

• Membru
  • 22 posts
  • 13 topics
  • Joined 04-April 13

L-am vazut pe servere de atatea ori si am auzit unii playeri ca din cauza lui nu mai joaca deoarece are wall si rupe peretii ... Multi sunt mutati pe alta comunitate din cauza asta . PRO ban !

Pure;

Pure;

No Limit Member

• Membru
  • 2820 posts
  • 139 topics
  • Joined 11-October 13

Pro ban, si mie mi se pare ca joaca cu wall.

ImperiaL

ImperiaL

Platinum Member

• Membru
  • 1141 posts
  • 193 topics
  • Joined 18-August 13

Voi postati ban ca sa faceti +1 si atat. Nici nu stiti despre ce e vorba va bagati in seama sa nu adormiti halal... Si daca rupi peretii asta inseamna ca e wall? Poate ai un bulan nenorocit sau chiar stie omu' .

CONTRA BAN 

Edited by Dorian @ CS16, 28 July 2014 - 10:52 AM.

IVAN.since2011

IVAN.since2011

Member

• Membru
  • 15 posts
  • 8 topics
  • Joined 25-June 14

Am jucat si eu mix-uri cu ra7a , nu are wall , dar nici setarile gen ”default” nu joaca. 

[exclamation]Nu se accepta posturi alcatuite exclusiv din astfel de smiley-uri, scrierea exclusiv cu majuscule sau folosirea excesiva a culorilor, folositi culorile/bold/italic doar cand vreti sa scoateti ceva in evidenta.[/exclamation]

Edited by Artick ;, 28 July 2014 - 11:48 AM.
Avertisment

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users