Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

RECLAMATIE NR 10 NEXTWOW

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12
  • Country: Country Flag

Nick:dudu
Steam (numeric*):
Data (zz/ll/aa) / Ora :12:06:2014 pe 17:30
Adminul reclamat :NEXTWOW
Steam-ul adminului (numeric**):
Print in consola/chat:

Motivul reclamatie este ca omul nici macar nu stie regulamentul , Daca aveti idle mai mare de 10 minute indiferent de canalul de mix pe care sunteti, veti fi mutati la Caut Mix, iar daca va mutati la loc, incalcand aceasta regula veti fi banati timp de 5 minute, noi stateam la caut mix si vine nextwow ca sa iesim ca nu avem voie daca nu jucam mix noi stateam in momentul ala eram 5 pe canal intre timp s-au adunat mai multi si slaz ne-a mutat , dar next inca odata dovedeste ca nu stie regulamentul si face ce vrea

• dieZz, Head .-., Cumatruuu and 1 other like this

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Voi stati sus la caut mix dar nu jucati mix : http://postimg.org/image/5rvjhiuat/.

Am venit la voi si v-am spus frumos "De ce nu veniti la mixuri , ca sunteti multi oameni , de ce stati aici si nu jucati?".

Si dupa mi-ati sarit toti in cap.

Nu aveti voie sa stati la Caut mix multi oameni , si sa nu jucati mix.

• taLLLLLLaNNu likes this

Cumatruuu

Cumatruuu

Member

• Membru
  • 51 posts
  • 14 topics
  • Joined 06-April 13

unde scrie ma ca n-ai voie sa stai la caut mix  ?

• eden, dieZz, DUDU6 and 2 others like this

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Topic Starter

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

cand ai venit prima data sa ne zici ca nu avem voie eram eu asde talanu anc head si noi stateam si cautam mix , tu faci poza cand s-au adunat 15 pe canal

• eden, dieZz and taLLLLLLaNNu like this

fcK.

fcK.

Addicted Member

• Membru
  • 233 posts
  • 18 topics
  • Joined 16-May 13

Poi daca stam la social nu avem voie sa ne "alintam intre noi" ca luam ban.noi stateam acolo sa ne facem planuri sa mai barfim oameni,mai cate o injuratura ca la mixuri sunt permise si deaia.Vine si slazz si ne muta pe social si deastea.....da ce aveti ma?Nici nu e scris in regulament ca nu avem voie sa stam la caut mix sa vorbim despre mixuri,scheme de joc,jucatori buni,setari si deastea ca nu le convine la oameni!!!!

• dieZz, DUDU6, Head .-. and 2 others like this

dieZz

dieZz

New Member

• Membru
  • 60 posts
  • 28 topics
  • Joined 21-August 12

Aprob ce a zis pe DUDU . In plus eram 5 pe canal cand a intrat Nextwow si a zis sa iesim de pe canal ca nu avem voie sa stam acolo . E canal nelimitat . Nu incurcam pe nimeni :>

• DUDU6 likes this

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Pai incuracati ma , ca sunteti multi acolo si mixurile sunt goale.

Rolul meu este sa umplu mixurile nu sa le golesc.

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Topic Starter

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

te scufunzi in minciuni , nu stii regulamentu , incerci sa faci pe baiatu bun , minti de o sa te bata dmz mai tare

Cumatruuu

Cumatruuu

Member

• Membru
  • 51 posts
  • 14 topics
  • Joined 06-April 13

ba eram 5 oameni si dupa ce ai intrat tu de la mix1 au venit si aia cu care te-ai jucat dupa tine si ne spui noua ca suntem prea multi pe canal si n-avem voie sa stam ?

• DUDU6 likes this

fcK.

fcK.

Addicted Member

• Membru
  • 233 posts
  • 18 topics
  • Joined 16-May 13

Pai incuracati ma , ca sunteti multi acolo si mixurile sunt goale.

Rolul meu este sa umplu mixurile nu sa le golesc.

atunci dai eventuri si adu playeri noi,si altii se ocupau de mixuri si erau serverele pline zi cu noapte mai ales de eac.....da acum nu mai are nimeni idei cum sa aduca playeri noi,  

@edit  in afara de warnight unde am vazut ca sunt iar ceva echipe mai multe,la mixuri de loc nu  au venit playeri noi

Edited by fcK., 12 June 2014 - 05:15 PM.

• DUDU6 likes this

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Atat mai am de spus.

Eu doar imi fac datoria de a umplu mixurile , nu de a goli.

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Topic Starter

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

nu stii ce faci esti cu capul in nori , nu stii nici limba romana , dai kick'uri faci ce vrei pe la mix nimeni nu are voie sa faca echipe numai tu , nu stii regulamentu si faci afirmatii aiurea

taLLLLLLaNNu

taLLLLLLaNNu

Member

• Membru
  • 40 posts
  • 13 topics
  • Joined 04-January 14

Bai next! eram 5 la caut mix! dupa ai venit tu repede ca nu avem voie! dar in regulament scrie ca avem voie! intelegi? Nu prea meriti gradul(nu stii regulamentu). 

22n

22n

Premium

• Premium
  • 2133 posts
  • 124 topics
  • Joined 14-July 12

Ideea este urmatoarea, indiferent de ceea ce se discuta aici, ca erau 5-100 de oameni pe acel canal, regulamentul nu interzice in nici un mod faptul ca un user nu poate sta acolo. Se poate interpreta intr-un fel sau altul, atat ca userii care stau acolo, vorbesc sau chiar asteapta sa joace. Parerea mea e ca regulamentul nu e clar si banarea, adaugarea restrictiei etc. (de) pe canalul: "Caut miX!" cu actualul regulament, nu reprezinta un fapt corect.

• sound likes this

sound

sound

No Limit Member

• Membru
  • 4069 posts
  • 62 topics
  • Joined 21-October 12

1. Cei care stau pe canalele de mix ( mix, mix2, mix3, mix4, mixeac sau care mai sunt ) NU au dreptul de a sta pe canal aiurea ( idle mai mare de 5 minute chiar )  fara sa intre la canalele de T/CT pentru a da drumu la un mix.

2. Cei care stau pe canalul "Caut mix" pot sta chiar daca au idle mai mare de 10 20 minute

3. NU se da restrict la Caut Mix 

@Mix Managers: Atentie mai mare pe viitor .... 

Din cate imi aduc aminte asa am vorbit si cu slazz ... daca stau la canalele de mix mix1 mix2 mix3 mix4 mixeac mai mult de 10 min aiurea sa fie mutati la CAUT MIX ... nu kick nu ban nu restrict ...

p.s.: stiu ca am zis ca nu ma bag la mix dar in acelasi timp ca si Administrator TS3 stiu ce am vorbit cu Slazz in legatura cu cazuri de genul asta.

Edited by sound, 12 June 2014 - 05:30 PM.

• Cumatruuu and GMDDD like this

eden

eden

Addicted Member

• Membru
  • 254 posts
  • 23 topics
  • Joined 15-May 12

e ceva dubios la mijloc . nextwow cred ca urmaresti altceva...  gandeste-te bine inainte sa iei o decizie. poate cei de la caut_mix nu voiau  sa joace cu tine!?!

• GMDDD likes this

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Topic Starter

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

Abuzul de comenzi (kick/move) duce la sanctionarea Mix Adminului cu scoaterea gradului, mi-a dat kick degeaba cum se poate vedea in reclamatia de mai jos ,eram 5 asteptam sa intre lumea si as fi intrat pe sv , trebuie sanctionat

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users