Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Reclamatie Dudu

• This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14
  • Country: Country Flag

Nick: Nextw0w
Steam (numeric*):
Data (zz/ll/aa) / Ora : 14.04.2014 , 11:30
Adminul reclamat : Dudu
Steam-ul adminului (numeric**): STEAM_0:1:43664020
Print in consola/chat:  http://postimg.org/image/nvui0tsyn/ -> aici imi da kick de pe ts

aici l-am ales ct , iar apo s-a dus la tero -> http://postimg.org/image/3w8tzc9qh/

Descierea situatiei : eu faceam lame la ct pe mapa de_mirage , si am castigat.

L-am ales pe talanu , dupa accea l-am ales pe kalogero , iar dupa aceea pe dudu.

Dudu la ce suferinta are in el s-a dus la echipa tero , pentru ca el vrea sa joace cu tovarasii sai , si mno...

Dupa aceea scriu pe amx_say "dudu ct sau kick" , si dupa aceea el imi suferea pe ts ca sunt schiop si destea , dar nu mai contaza asta.

Dupa aceea el imi da kick de pe ts si de pe server.

Nu stiu cu ce drept imi da el kick de pe ts si server atat timp cat a fost ales la echipa ct.

PS : nu stiu de ce sufera asa de mult dudu , e doar un joc , nu castigi nimic daca joci la o anumita echipa , nu joci pe bani , nu e competitiv , nu inteleg de ce sufera in halul asta de el si de acest grad pe care il are.

Edited by Nextw0w23, 14 April 2014 - 03:50 PM.

MixZoR

MixZoR

Member

• Membru
  • 163 posts
  • 70 topics
  • Joined 26-June 12

ar trebui sa se ia masuri mai ales ca tot timpu sufera plus ca are avertisment...dar aici slaz,drozen si vraciu vor decide........

Kiddo @cs16

Kiddo @cs16

Addicted Member

• Banned
  • 203 posts
  • 48 topics
  • Joined 06-November 12

ban dudu, ban iluzie, ban toti

hopAAAAA

hopAAAAA

Member

• Membru
  • 18 posts
  • 5 topics
  • Joined 12-April 14

ar trebui sa i se scoata adminul la fel am patit si eu .. imi da kick de pe ts si sufera .. lauati masuriiiiiii!!!!!!!!!

Din nou aceeasi problema sa schimbat harta am fost ales la T ... dupa ce a vazut ca iam facut si eu reclamatie pe prima harta ... ma mutat  http://fioriginal.ro...i=7139746679616 CT si  mi-a dat kick de nenumarate ori pe ts....... LUATI MASURI CU ASA ADMIN CARE SUFERA DE EI DIN FATA DE LA PC SE STRICA PLATFORMA.................... MERITA SCOS ADMINU SI BANAT CA SA NU MAI SUFERE PE CS 

Edited by hopAAAAA, 14 April 2014 - 11:31 AM.

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

ti-am zis papagalule ca nu joc cu tine in echipa , mai bine mor , SI Tu mi-ai dat kick de pe sv cand ti-am zis clar ca nu joc si ca iti dau kick, si u hopa ai luat kick pt ca nu avut mic pe buton si se auzea galagie

Edited by DUDU6, 14 April 2014 - 11:34 AM.

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Topic Starter

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

ti-am zis papagalule ca nu joc cu tine in echipa , mai bine mor , si u hopa ai luat kick pt ca nu avut mic pe buton si se auzea galagie

Prin acete cuvinte imi dau seama ca intr-adevar chiar suferi de tine.

Eu vobesc politicos cu tine , si tu suferi.

Daca te crezi mare jucator du-te frate in competitii , nu sta aici sa suferi de un grad si de tine.

Hai ca nu mai postez , astept decizia unui manager.

hopAAAAA

hopAAAAA

Member

• Membru
  • 18 posts
  • 5 topics
  • Joined 12-April 14

Nu numa noi cei care suntem aicea am avut probleme  cu el mai sunt si alti ............ eu cred ca el traieste din cs si nu are prieteni in realitate..... pacat ca are o varsta si nu are treaba cu viata

taLLLLLLaNNu

taLLLLLLaNNu

Member

• Membru
  • 40 posts
  • 13 topics
  • Joined 04-January 14

Edit

Edited by Jocky ;x, 14 April 2014 - 08:01 PM.

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

ti-am zis frrrumos de 5 orrri ca nu joc cu tine in echipa , mi-ai dat kick ti-am dat kick pe rrrrata mea vrrrrei ? h0pa cu tine nu am ce discuta intri la mix si aud ce vorbeste maicata la telefon de imi bubuie capu

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Topic Starter

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

ti-am zis frrrumos de 5 orrri ca nu joc cu tine in echipa , mi-ai dat kick ti-am dat kick pe rrrrata mea vrrrrei ? h0pa cu tine nu am ce discuta intri la mix si aud ce vorbeste maicata la telefon de imi bubuie capu

Pai de ce suferi de tine , si scrii cu mai multi de "r" cuvintele , daca sunt rarait care e problema ta ma?

Nimeni nu este perfect , dar asta nu o intelegi ca asa esti tu?

Daca dumnezeu m-a dat cum m-a dat ce treaba ai tu cu mine?

Spunand ca nu joci cu mine in echipa , inseamna ca suferi de tine , daca te aleg esti olbigat sa intri boss , nu sa te duci tu la prietenii tai de la T.

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

intelege ca nimeni nu te suporrrta nu doarrr eu , atat timp cand imi bat joc de tine in fiecare zi la rrrrata mea ma alegi , cand ti-am zis clar ca nu joc cu tine ? sa ai motiv de rrrreclamatie ? mai bine dorrrrm intrrrr-o cutie de carrrrton pe strrrrada decat sa joc cu tine rrrratoiule . si scrrrriu asa ca s-a strrrricat tastaturrrra se blocheaza rrrr'u nush ce crrrreionu meu arrrrre

Edited by DUDU6, 14 April 2014 - 11:57 AM.

hopAAAAA

hopAAAAA

Member

• Membru
  • 18 posts
  • 5 topics
  • Joined 12-April 14

da da cine a inceput sa sufere si sa imi dea kick asa .... nu il mai apara daca el era corect nu primea reclamatie si nu e 1 sau 2 .. sunt mai multi

Oricum dudu e o suferinta in viata virtuala ca , realitatea e alta ........... dar din cate observ tu traiesti virtual

Pentru ca nu am observat ca nu am micu la buton nu trebuia sa ma injuri si sa imi dai kick dupa ce am auzit ca nu il am mi lam pus asa ca.... 

SI SUFERINTELE CA TINE !!! DUC LA A NU SE MAI JUCA LUMEA , CA TU NU TE JOCI TU SEFERI SI counter strike 1.6 E UN JOC!!!!

Edited by hopAAAAA, 14 April 2014 - 12:18 PM.

WELL ROCK

WELL ROCK

Member

• Membru
  • 28 posts
  • 12 topics
  • Joined 09-April 14

http://forum.cs16.ro...eclamatie-dudu/

A mai avut reclamatii in genul acesta!

hopAAAAA

hopAAAAA

Member

• Membru
  • 18 posts
  • 5 topics
  • Joined 12-April 14

tu si acuma vad ca suferi .... suferi la ala e rrrrrr mai bine rrrrrr .......decat un "OM" ca tine care nu constializeaza ca realitatea e alta.....

Edited by hopAAAAA, 14 April 2014 - 12:37 PM.

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Topic Starter

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

Si alte printuri care dovedesc ca sufera de grad :

aici imi da kick la al meu din echipa ca l-a omorat pe rampe-> http://postimg.org/image/y0dmqog1p/

aici se crede zeul zeilor -> http://postimg.org/image/jp0k5fqub/

aici da kick la al lui din echipa ca nu a luat runda -> http://postimg.org/image/ivr0iqf5b/

si aici dupa ce da retry DnD , iara ii da kick -> http://postimg.org/image/auu6nzo7v/ .

SpR!TeCs

SpR!TeCs

Member

• Membru
  • 57 posts
  • 16 topics
  • Joined 22-January 14

Bai dudule am o intrebare  , tu de felu tau gandesti ?  Adica frate daca omu e rarait lasa-l sa fie rarait , adica daca tu erai cu 3 brate si eu iti sufeream ca mananci si freci in acelasi timp iti convenea ?  Deci lasa suferinta si fi bait de baiat caci nimeni nu e perfect ! ASTEPTAM DECIZIA CELOR MARI !!!!

• SpLatT^ likes this

DUDU6

DUDU6

Addicted Member

• Banned
  • 274 posts
  • 62 topics
  • Joined 12-December 12

nu aveam nimic cu el , da pt cat a mintit si vrajeala a bagat sa fie banat iluzie si acuma vad ca o continua si cu mine sper sa devina si sasait. ratoiu schiop. si nu iti mai chema prietenii donald

Edited by DUDU6, 14 April 2014 - 04:44 PM.

Nextw0w23

Nextw0w23

Gold Member

• Topic Starter

• Membru
  • 738 posts
  • 118 topics
  • Joined 02-January 14

nu aveam nimic cu el , da pt cat a mintit si vrajeala a bagat sa fie banat iluzie si acuma vad ca o continua si cu mine sper sa devina si sasait. ratoiu schiop. si nu iti mai chema prietenii donald

Hai ca deja esti nesintit de-a binelea. Prietenul tau iluzie a luat ban pentru ca nu a pus 1 sau 2 demo-uri.

Si apropopo , vezi ca deja intreci limita bunului simt , stiu ca nu ai cei 7 ani de acasa , dar nu mai semnaliza.

Si inca ceva eu respect regulamentul , daca ai gresit , paltesti , deoarece sa nu mai faci si a 2-a oara acceasi greseala , dar tu vad ca nu intelegi.

Si inca ceva , ziceai ca nu ma faci schiop si destea , dar vad ca iti arati adevarata fata aici pe forum.

Edited by Nextw0w23, 14 April 2014 - 04:50 PM.

Onl1ne

Onl1ne

Ultras Member

• Membru
  • 383 posts
  • 27 topics
  • Joined 04-October 13
Talanule nu inteleg ce treaba are amenintarea pe facebook cu jocul ?:))))). Asta sufera mereu parca e un super jucator:)).

Edited by Onl1ne, 14 April 2014 - 05:07 PM.

Kiddo @cs16

Kiddo @cs16

Addicted Member

• Banned
  • 203 posts
  • 48 topics
  • Joined 06-November 12

Eu zic sa ii banati pe toti o saptamana.Pe nextwow, pe iluzie*(permanent pt ca rupe wallu si pe eac e pe - mai mereu, da 1 glont pe vac3 cad 4)si pe dudu la fel/

Nici raraitu nu e usa de biserica.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users