Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Reclamatie grozi

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Onl1ne

Onl1ne

Ultras Member

• Membru
  • 383 posts
  • 27 topics
  • Joined 04-October 13
  • Country: Country Flag

Nick: Onl1ne
Steam (numeric*): -
Data (zz/ll/aa) / Ora : 03.01.2014
Adminul reclamat : Grozi
Steam-ul adminului (numeric**): STEAM_0:1:51039893
Print in consola/chat:  http://www.girlshare.ro/33439758

P.S : Dati-va si voi cu parerea . Parerea mea este ca are wall (:| .

grifon

grifon

Member

• Membru
  • 54 posts
  • 29 topics
  • Joined 09-April 13

1) Stie mereu cand sa tina tinta la awp pe pozitie viitoare si cand sa o tina lipita de perete(chiar daca nu se aud pasii)

2)cand era ct a fost o faza..si-a dat singur flash si dupa 2-3 secunde el trage cand era orbit aproape sa il nimereasca pe adevarsar asta se vede pentru ca dupa ce trage imediat dispare flashu si se vede ca era cu tinta pe el(stiu ca poti sa fac frag prin flash dar asta deobicei atunci cand il vezi pe adeversar si la o fractiune de secunde iei flash si il omori pentru ca stii pe unde ai tinta si aii idee pe unde ar fi el..nu dupa 2-3 secunde cand habar nu ai unde ai tinta pe ecran)

3)a mai avut o faza pe terro cand a verificat x..el s-a uitat la prost si imediat dupa s-a uitat la o cutie de langa usa(in acel timp era descoperit la spate si mai mergea si shift iar singuru loc de unde puteau veni inamicii era baza ct..iar el era cu spatele la ei si mergea shift,daca era un jucator fara wall si cu experineta nu cred eu ca era nebun sa stea cu spatele la adversarii pe shift..deci om avand wall stia ca momentan nu ii venea nimeni din spate si a zis sa joace oleak de teatru verificand cutiile alea)

4)tot pe terro..2 oameni de-ai lui erau sa intre in x mai aveau vrei 3-4 pasi de facut iar el statea de ceva timp pisica si nu a avansat decat atunci cand a vazut ca coechipierii lui l-au baut pe un ct care statea ascuns in x daca nu avea wall avansa direct cand a vazut ca 2 oameni de-ai lui se apropie de el numai statea el sa il bata aia pe ct din x)

5)pacat ca nu este poe demo romanu mi-a facut prefire cu polaru de n-am mai vazut in viata mea:))de wallbang cu polat numai zic

6)acestea fiind spuse ARE WALL:))

sunt Te Domin!!

Edited by grifon, 04 April 2014 - 01:52 PM.

feeling good

feeling good

Addicted Member

• Membru
  • 284 posts
  • 122 topics
  • Joined 06-May 13

1. Tin tinta unde credeam ca iese, chiar daca ai avea wall, nu cred ca ai stii inainte unde sa tii tinta, daca el era deparatat sau nu de perete.

2. Nu inteleg faza cu flashul. Pai si daca am tinut tinta dreapta, adica nu am miscat mouseul decat stanga-dreapta..

3. Erau ai mei care erau pe Mid/conector. Nu avea cum sa ma ia cineva de la spate.

4. Au intrat in site si eu le-am zis pe TS sa puna bomba ca tin din pisica casa si baza ei, sa tina ei midul.

Stiu ca iti sustii prietenul si mie mi se intampla sa imi sustin "apropiatii de pe ts" sau prietenii, chiar daca nu au dreptate, dar exagerezi.

Mult succes in continuare!

M. Anghel

M. Anghel

Addicted Member

• Membru
  • 268 posts
  • 42 topics
  • Joined 25-February 13

1. Tin tinta unde credeam ca iese, chiar daca ai avea wall, nu cred ca ai stii inainte unde sa tii tinta, daca el era deparatat sau nu de perete.

:)) Normal ca stii ma cand vine si ti tinta pe el si faci prefire... , auzi si tu , "chiar daca ai avea wall , nu cred ca ai stii inainte unde sa tii tinta , " dupa mine : ARE WALL ! :o3

feeling good

feeling good

Addicted Member

• Membru
  • 284 posts
  • 122 topics
  • Joined 06-May 13

Eu ma refer ca nu am tinut tinta "departe" apoi am apropiat-o. Am tinut-o de la inceput aproape, nu am schimbat-o, "vazandu-l prin perete"

Onl1ne

Onl1ne

Ultras Member

• Topic Starter

• Membru
  • 383 posts
  • 27 topics
  • Joined 04-October 13

Cand intra kalogero pe pisica ai tras cu polarul de la prost , dupa ai stat acolo pana s-a retras putin in spate  si ai iesit sa arunci flashu` , vazand prin wall ca nu mai are tinta pe tine .

terrorianu

terrorianu

Advanced Member

• Membru
  • 162 posts
  • 44 topics
  • Joined 03-January 14

grozii asta e jucator de vac, daca-l bagi pe eac nu stie harta

feeling good

feeling good

Addicted Member

• Membru
  • 284 posts
  • 122 topics
  • Joined 06-May 13

Asa e terroriene. Nu stiu nici sa intru in cs pe eac. Mari jucatori sunteti.

Vraciu

Vraciu

No Limit Member

• Membru
  • 3460 posts
  • 283 topics
  • Joined 02-February 12

A primit ban+remove.

http://forum.cs16.ro...85-unban-broah/

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users