Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

reclamatie jap jap

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

iluZiEE

iluZiEE

Member

• Membru
  • 36 posts
  • 11 topics
  • Joined 13-January 14
  • Country: Country Flag

Nick: iluziE
Steam (numeric*):   STEAM_0:1:54145843
Data (zz/ll/aa) / Ora : 2.17.2014  ...  22-50
Adminul reclamat :Jap Jap
Steam-ul adminului (numeric**): STEAM_0:1:54145843 
Print in consola/chat:      http://www59.zippysh...58969/file.html

Sa va si explic cum a stat treaba... Omul e fanul meu , adica omul ma inghite doar cu putina lamaie , ca toti ceilalati mai slabi

Dupa ce au terminat mix-ul , jumatate din ei n-au mai jucat si au ramas pe canal, confirma  treaba asta daca nu esti lache

Dintre toti care nu se mai jucau si au ramas pe canal, s-a gasit sa-mi dea tocmai mie kick  de pe ts, ca dupa sa-mi sufere pe privat..

Omul se vede ca nu prea intra pe forum,  daca intra ii dadea kick lu Bunelu care are demo cu aim pe forum si vad ca joaca linistit

Si acum te rog pe tine Jap Jap sa nu fii prost si sa ma iei  ca nu aveai tu loc pe canal.... ca mi-ai dat kick si n-ai mai jucat..si pe langa tine au mai iesit vreo 3...

Astept o alta explicatie din partea ta, una care sa ma faca sa te cred pe bune...

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

Sa va si explic cum a stat treaba... Omul e fanul meu , adica omul ma inghite doar cu putina lamaie , ca toti ceilalati mai slabi Dupa ce au terminat mix-ul , jumatate din ei n-au mai jucat si au ramas pe canal, confirma  treaba asta daca nu esti lache

1 - Sunt Fanul nr 1 al lui iluZiEE !! sa terminam cu teatru asta :)

Dupa ce au terminat mix-ul , jumatate din ei n-au mai jucat si au ramas pe canal, confirma  treaba asta daca nu esti lache

2 - Eu nu am avut loc pe TS , pot confirma prin print ;)

Dintre toti care nu se mai jucau si au ramas pe canal, s-a gasit sa-mi dea tocmai mie kick  de pe ts, ca dupa sa-mi sufere pe privat..

3 - Doamne cat teatru :)) , pot dovedi prin print cine sufera :))

Omul se vede ca nu prea intra pe forum,  daca intra ii dadea kick lu Bunelu care are demo cu aim pe forum si vad ca joaca linistit

4 - Aici mai prins . Recunosc , ultimile 3 zile nu am avut timp pentru forum !

Si acum te rog pe tine Jap Jap sa nu fii prost si sa ma iei  ca nu aveai tu loc pe canal.... ca mi-ai dat kick si n-ai mai jucat..si pe langa tine au mai iesit vreo 3...

5 - Nam mai jucat pentru ca eram sigur ca se ajunge la asta.. asa ca nu-mi suferi tu mie ok? ;)

Print : http://i.imgur.com/1zbPO0z.png

iluZiEE

iluZiEE

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 36 posts
  • 11 topics
  • Joined 13-January 14

Sincer, mi-e scarba de adminii de genul asta care vin cu printuri si nu au curaj sa spuna adevarul..... Sincer, Jap Jap , nu a mai jucat mix., a iesit dupa ce mi-a dat mie kick.. si pe langa el au mai iesit vreo 3 sau 4 ... N-are curaj sa zica adevarul :)) halal de admini !

De se dadea adminul dupa skill, nu aveai tu in viata ta admin ma ....

smartsan

smartsan

Member

• Membru
  • 11 posts
  • 5 topics
  • Joined 13-December 13

De se dadea adminul pentru coduri, tu aveai FTP :D !

In legatura cu reclamatia, ce pot sa zic... un simplu kick... :) si eu am mai primit si nu am plans pentru un kick. :). Se mai intampla sa mai si gresesti , asta nu inseamna ca trebuie sa-l omori... Si partea aceea cu suferinta , dintre voi 2 tu esti maxima suferinta daca pentru un "kick" faci reclamatie =))

Edited by smartsan, 18 February 2014 - 12:01 AM.

iluZiEE

iluZiEE

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 36 posts
  • 11 topics
  • Joined 13-January 14

prietene, eu n-am fost in viata mea prins cu cod ... asta ca zici tu sau altcineva ca sunt codat e fix problema voastra... vino tu cu o dovada ca am cod si o sa ma las eu singur de cs

Si de cand ma joc pe comunitatea asta si la cate am patit, n-am facut niciodata reclamatie... deci daca era asa cum zice  Jap, Jap nu ma deranjam sa fac reclamatia asta...  Si daca e asa cum zici tu Jap Jap ,   de ce dintre toti tocmai EU ?

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

Sincer, mi-e scarba de adminii de genul asta care vin cu printuri si nu au curaj sa spuna adevarul..... Sincer, Jap Jap , nu a mai jucat mix., a iesit dupa ce mi-a dat mie kick.. si pe langa el au mai iesit vreo 3 sau 4 ... N-are curaj sa zica adevarul :)) halal de admini !

De se dadea adminul dupa skill, nu aveai tu in viata ta admin ma ....

Eu cred ca te-ai facut de ras .. n-ai de unde sa sti , de ce n-am mai jucat n-ai de unde sa sti .. eu ti-am spus parerea mea,puteai sa intri la loc daca au iesit 3-4.. dar daca te uiti pe printuri sunt 3 minute distanta :) dintre printu tau si printu meu .. si tot nu aveai loc :). Tot ce faci tu aici este teatru :) si vad ca nu-ti iese :) 

Cu stima Jap!Jap! ;)

Edited by likefresh, 18 February 2014 - 12:05 AM.

smartsan

smartsan

Member

• Membru
  • 11 posts
  • 5 topics
  • Joined 13-December 13

Bai iluziEE, te tin minte ca prin iarna asa, am jucat un mix cu tine, bogdan , japjap si mai erau cativa si tu o ardeai cu speed, veneai in baza la inceputul rundei si ne luai pe la spate si in ultima runda ai venit cu speed si ne-ai dat lama.. asa ca te rog sa taci ...

P.S:  Ai dat 10-20E sa-ti cumperi organner ca sa joci bine si pe EAC sa nu bata la ochi :)

• Jap Jap likes this

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

Mai am ceva de adaugat aici :|

Member

• default_large.png
  • Membru
  • 28 posts
  • 10 topics
  • Joined 13-January 14

Tot ce faci tu aici e teatru si inca odata repet nu-ti iese :|

iluZiEE

iluZiEE

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 36 posts
  • 11 topics
  • Joined 13-January 14

toata lumea stie ca am avut speed si tot eu  l-am aratat ca nu-mi era frica de nimic ca nu era de la cod... nu m-am ascuns de nimeni

E prima si ultima mea reclamatie si n-o sa mai joc mix  decat cu cei care ma suporta... putini dar mai buni in skill ca tine bai Jap, Jap .... dupa cum vezi, nici nu se facuse alegerea in mix-ul ala ... si dupa ce ai facut print-ul ai iesit... nu ma mai lua pe mine cu vrajeli d'astea ca nu le halesc ...   nu mai scrie nimic ca nu mai intru pe forum... o sa ma joc cu cine ma suporta si asta e ..   Si totusi , nu mi-ai raspuns la intrebarea care era cea mai importanta......

De ce dintre toti, mi-ai dat doar mie kick de pe canal ?

smartsan

smartsan

Member

• Membru
  • 11 posts
  • 5 topics
  • Joined 13-December 13

toata lumea stie ca am avut speed si tot eu  l-am aratat ca nu-mi era frica de nimic ca nu era de la cod... nu m-am ascuns de nimeni

Daca tu zici, fie ca tine ;) ! Nu am dovezi, recunosc.. :). Asa ca nu are rost sa ma iau cu tine in gura urat ! :)

• Jap Jap likes this

smartsan

smartsan

Member

• Membru
  • 11 posts
  • 5 topics
  • Joined 13-December 13

Daca tu zici, fie ca tine ;) ! Nu am dovezi, recunosc.. :). Asa ca nu are rost sa ma iau cu tine in gura urat ! :)

P.S: Scuze de dublu post, de la net !

Edited by smartsan, 18 February 2014 - 12:17 AM.

• Jap Jap likes this

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

E prima si ultima mea reclamatie si n-o sa mai joc mix  decat cu cei care ma suporta... putini dar mai buni in skill ca tine bai Jap, Jap .... dupa cum vezi, nici nu se facuse alegerea in mix-ul ala ... si dupa ce ai facut print-ul ai iesit... nu ma mai lua pe mine cu vrajeli d'astea ca nu le halesc ...   nu mai scrie nimic ca nu mai intru pe forum... o sa ma joc cu cine ma suporta si asta e ..   Si totusi , nu mi-ai raspuns la intrebarea care era cea mai importanta......

Vorbea vorbe si iar vorbe .. degeaba tot bagi dume din astea , la mine nu tine ,arata dovada daca tot spui atatea ..ti-am dovedit la toate posturile tale ca nu ai dreptate .

Random :)) , nu ai jucat .. ai fost primu care mi-ai sarit in ochi ..

iluZiEE

iluZiEE

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 36 posts
  • 11 topics
  • Joined 13-January 14

Random :)) , nu ai jucat .. ai fost primu care mi-ai sarit in ochi ..        cu asta ai dovedit chiar tot :) Printul ala pentru mine este egal cu 0 , eu nu am stat sa fac print ca tu si altii ati iesit dupa ce am luat eu kick .... Cu asta mi-am dat seama ca sunt multe tarfe infiltrate printre adminii de genul tau !

De ce nu ti-a sarit altul in ochi ? erau altii care nu ii cunosteai , nu crezi ca suna cam  aiurea ceea ce ai zis tu  ?   d'asta nu am facut niciodata reclamatii ca stiam ca le fac degeaba ca nu-s pervers si pupincurist ca altii , np   ... o sa mai intru doar cand o sa mai trebuiasca sa pun un demo !

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

Random :)) , nu ai jucat .. ai fost primu care mi-ai sarit in ochi ..        cu asta ai dovedit chiar tot :) Printul ala pentru mine este egal cu 0 , eu nu am stat sa fac print ca tu si altii ati iesit dupa ce am luat eu kick .... Cu asta mi-am dat seama ca sunt multe tarfe infiltrate printre adminii de genul tau !

De ce nu ti-a sarit altul in ochi ? erau altii care nu ii cunosteai , nu crezi ca suna cam  aiurea ceea ce ai zis tu  ?   d'asta nu am facut niciodata reclamatii ca stiam ca le fac degeaba ca nu-s pervers si pupincurist ca altii , np   ... o sa mai intru doar cand o sa mai trebuiasca sa pun un demo !

Faptu e consumat.. vad ca suferi pentru un kick ... nu stiu cum oi face la un ban :)), nu suna deloc aiurea .. tot ce ai postat a fost minciuni si ti-am dovedit ca nu sunt un baiat de 12 ani cum ii crezi tu pe toti ;) , chiar nu inteleg de ce ai facut reclamatia .. mi se pare inutila, dar tu esti iluziee .. pe mine nu ma intereseaza cine e .. raspund pentru tot ce am facut in fata tuturor. Faci cum vrei eu nu te oblig.

Dar vad ca lozesti mult si asta ma cam enerveaza.

xavi97

xavi97

Power Member

• Banned
  • 111 posts
  • 39 topics
  • Joined 08-April 13

1) Este o prostie sa faci reclamatie pentru kick(eu am primit o gramda si nu am facut niciodata reclamatie la mix)

2) Ai mintit ca japjap suferea in timp ce tu erai suferinta in persoana

3)eu nu am nimic cu tine dar ce credeai ca esti o vedeta si nu are cum sa iti dea kick lumea?de ce preferai sa dea la altii kick?

mie mi se pare ca esti cam increzut si foarte bine ti-a facut japjap

• Jap Jap likes this

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

1) Este o prostie sa faci reclamatie pentru kick(eu am primit o gramda si nu am facut niciodata reclamatie la mix)

2) Ai mintit ca japjap suferea in timp ce tu erai suferinta in persoana

3)eu nu am nimic cu tine dar ce credeai ca esti o vedeta si nu are cum sa iti dea kick lumea?de ce preferai sa dea la altii kick?

mie mi se pare ca esti cam increzut si foarte bine ti-a facut japjap

1 - el este iluziee :) trebuie sa avem grija cu el de acum in colo

2 - Ala a fost teatru :)

3 - Si inca odata el e iluziee .

Un manager sa vina sa dea verdictul !

• yelldAk1nG likes this

you-are-next

you-are-next

Advanced Member

• Membru
  • 186 posts
  • 34 topics
  • Joined 30-August 13

normal ca este o prostie sa faci reclamatie pt un simplu kick da si iluzie e facut tot din prostie daca intelegeti...

• Jap Jap likes this

Jap Jap

Jap Jap

Advanced Member

• Membru
  • 177 posts
  • 54 topics
  • Joined 12-September 13

normal ca este o prostie sa faci reclamatie pt un simplu kick da si iluzie e facut tot din prostie daca intelegeti...

Nu stiu cum sa-ti spun dar .. iluziee se crede un zeu :) si a vrut sa-si incerce puterile cu mine .. dar vad ca nu a reusit :|

Vraciu

Vraciu

No Limit Member

• Membru
  • 3460 posts
  • 283 topics
  • Joined 02-February 12

Jap, daca nu ai loc, il muti pe ultimul intrat nu te apuci sa muti pe cine iti sare primul in ochi, ca poate unul asteapta de 1 ora sa joace si altu abea intrase.

Daca mai vad kick-uri date unuia care asteapta ca nebunul 30-40 de minute si altu abea intrase pe canal,dar ala nu primeste kick, va scot gradul de mix admin.

Edited by Vraciu, 18 February 2014 - 02:21 PM.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users