Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Reclamatie kalogero

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

BOMBFACTORY

BOMBFACTORY

Member

• Membru
  • 17 posts
  • 3 topics
  • Joined 10-February 13
  • Country: Country Flag

Nick: zalen
Steam (numeric*): STEAM_0:0:51515562
Data (zz/ll/aa) / Ora : 30 Ianuarie 2014 ~16:30
Adminul reclamat : kalogero
Steam-ul adminului (numeric**): STEAM_0:1:43325017
Print in consola/chat: 

La warm (eram 8 pe server, iar cei din echipa de la el nu erau afk) da restart de fiecare oara cand murea:

http://postimg.org/image/ku04l992l/

http://postimg.org/image/vck1gbuw3/

http://postimg.org/image/7arpkldfn/

Era 1 terorist afk si ramasesem singuru in viata si ma duc sa il omor... kalogero imi da mie slay chiar daca eram in baza la tero:

prima oara: http://postimg.org/image/s8a2olh7t/

a doua oara: http://postimg.org/image/xn7ohf1lp/

http://i.imgur.com/g4yoixR.jpg

Limbajul lasa de dorit..

http://postimg.org/image/b5m6t8smf/

Edited by BOMBFACTORY, 30 January 2014 - 05:39 PM.

TROLOLOL

TROLOLOL

Power Member

• Membru
  • 88 posts
  • 25 topics
  • Joined 04-January 14

Confirm. Prea mult abuz de admin !

iulywow

iulywow

Member

• Membru
  • 25 posts
  • 3 topics
  • Joined 16-December 13

ma pana la urma era warm ...nu inteleg ce te agiti atat???ca nu se facusera alegeri nimic.... ceilalti care erau cu voi la warm de ce nu au facut reclamatie??:)...in fine ...si cu limbajul ...nu'mi spune mie ca tu nu injuri.... ca pana la urma si eu injur ...... un avertisment si cred ca e suficient pentru kalogero !!...

BOMBFACTORY

BOMBFACTORY

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 17 posts
  • 3 topics
  • Joined 10-February 13

era la warm si se numeste abuz de admin: warm = incalzire.

cum iti faci tu incalzirea daca el tot da restart?

si de injurat da injur si eu. daca esti admin trebuie sa dai exemplu jucatorilor nu sa fi mai rau.

Edited by BOMBFACTORY, 31 January 2014 - 11:02 AM.

limb0s

limb0s

Master Member

• Membru
  • 2393 posts
  • 242 topics
  • Joined 17-July 11

Si abuzul care e? Ca a facut putin misto si va dat slay, la warm :)))))))? Sunteti singuri care vati plans de lucrul acesta. Limbajul lui lasa de dorit? E mix public baietasu ,daca habar nu ai ce este ala. Ai sa iti mai spun inca ceva , tu si cu copilu asta de berberita , care suferiti de atata skill si va paraie matele in gura de foamne. Nu va uitati la voi amaratilor , ca mai mult de suferiti , decat sa jucati. Sa mai adaug inca ceva , vrei warm? fuga' pe respawn si joacate sa iti faci warm. Nu iti convine , nu mai intra la mixurile organizate de el. Avertisment iuly , nu are pentru amarati astia , la ce sa primeasca. Eu daca aveam admin , isi luau kick demult de pe servar , pentru suferinta lor.

Salut <

Edited by Turb0, 31 January 2014 - 12:07 PM.

CIORDALES ARAB

CIORDALES ARAB

Platinum Member

• Membru
  • 1002 posts
  • 78 topics
  • Joined 18-March 13

Warm-ul il poti face si pe alte servere, nu doar pe mix.

Cu limbajul na.. hai sa fim seriosi pe TS cati nu injuram cand ne apuca nervii?

-Sunt de acord cu Turb0, kalogero nu e vinovat cu nimic.

BOMBFACTORY

BOMBFACTORY

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 17 posts
  • 3 topics
  • Joined 10-February 13

turb0 banuiesc ca tu ai mate in gura asa-i?  "va paraie matele in gura de foamne"

frate problema e alta:

Cand facem noi misto si dam tk in gluma cate o lama mica sau ceva de genu primim reclamatii pe forum si pe urma vine drozenake sau vraciu ce ne spune ca daca mai facem luam ban. Nu inteleg, daca noi luam ban daca mai facem ei de ce ar avea dreptul sa o faca?

Cand va vedem asa retardati si nu va dati seama ca e gluma, sorry frate dar va platim cu aceeasi moneda.

Edited by BOMBFACTORY, 31 January 2014 - 02:18 PM.

TROLOLOL

TROLOLOL

Power Member

• Membru
  • 88 posts
  • 25 topics
  • Joined 04-January 14

Si abuzul care e? Ca a facut putin misto si va dat slay, la warm :)))))))? Sunteti singuri care vati plans de lucrul acesta. Limbajul lui lasa de dorit? E mix public baietasu ,daca habar nu ai ce este ala. Ai sa iti mai spun inca ceva , tu si cu copilu asta de berberita , care suferiti de atata skill si va paraie matele in gura de foamne. Nu va uitati la voi amaratilor , ca mai mult de suferiti , decat sa jucati. Sa mai adaug inca ceva , vrei warm? fuga' pe respawn si joacate sa iti faci warm. Nu iti convine , nu mai intra la mixurile organizate de el. Avertisment iuly , nu are pentru amarati astia , la ce sa primeasca. Eu daca aveam admin , isi luau kick demult de pe servar , pentru suferinta lor.

Salut <

Imi plang ochii cand vad ce fel scrie,sunt si la filo :( Lasa sa am eu matele in gura si sa imi paraie,decat ca tine cu matele in stomac si lihnit de foame .. nu stiu ce sa va mai zic,sunteti si voi cineva , stiti sa injurati ,wow,respect , om adevarat si implinit pe toate planurile !

Cum sa faci warm daca acest specimen pe nume kalogero da restart de fiecare data cand moare ,ca doar deaia erau setarile de warm pe server  !? :-j

CIORDALES ARAB

CIORDALES ARAB

Platinum Member

• Membru
  • 1002 posts
  • 78 topics
  • Joined 18-March 13

turb0 banuiesc ca tu ai mate in gura asa-i?  "va paraie matele in gura de foamne"   frate problema e alta:  Cand facem noi misto si dam tk in gluma cate o lama mica sau ceva de genu primim reclamatii pe forum si pe urma vine drozenake sau vraciu ce ne spune ca daca mai facem luam ban. Nu inteleg, daca noi luam ban daca mai facem ei de ce ar avea dreptul sa o faca?  Cand va vedem asa retardati si nu va dati seama ca e gluma, sorry frate dar va platim cu aceeasi moneda.

Puteai sa vorbesti fara jicnituri la adresa lui, daca lui ii place sa jicneasca nu trebuie sa o faci si tu.

Am ajuns in situatia aia : " Ce face omul face si maimuta ? " 

E bine ca, kalogero sa primeasca doar un advertisment, parerea mea.

Edited by Skarabeu, 31 January 2014 - 03:20 PM.

iulywow

iulywow

Member

• Membru
  • 25 posts
  • 3 topics
  • Joined 16-December 13

la warm emai multa distractie....bine daca vrei....dar in fine ca si eu mai le dau slay  daca dau tk sau nu vin pe mid....si faza cu injuratu:) de ce nu ai facut print mai devreme sa apara mai mult in chat...ca poate a fost injurat si el...si doar a raspuns cu injuratura...

TROLOLOL

TROLOLOL

Power Member

• Membru
  • 88 posts
  • 25 topics
  • Joined 04-January 14

Puteai sa vorbesti fara jicnituri la adresa lui, daca lui ii place sa jicneasca nu trebuie sa o faci si tu.

Esti o insulta la adresa limbii romane ..sincer , pana si semnatura e scrisa gresit , mai multe greseli nu vad decat la varul meu de 9 ani , dar cred ca el nu a ajuns la lectia aceea inca :-j Pentru orizontul meu cultural, ce inseamna "Jicnitura/i "? De jigniri am auzit .. dar de jicnitura ? NU !

Edited by TROLOLOL, 31 January 2014 - 02:40 PM.

BOMBFACTORY

BOMBFACTORY

Member

• Topic Starter

• Membru
  • 17 posts
  • 3 topics
  • Joined 10-February 13

la warm emai multa distractie....bine daca vrei....dar in fine ca si eu mai le dau slay  daca dau tk sau nu vin pe mid....si faza cu injuratu:) de ce nu ai facut print mai devreme sa apara mai mult in chat...ca poate a fost injurat si el...si doar a raspuns cu injuratura...

atunci cand ti se atrage atentia sa nu mai dai restart cand mori de 30 de ori pe teamspeak si tu continui e ceva in neregula nu crezi ?

Haideti sa asteptam decizia unui administrator si sa nu mai postam atat degeaba.

Vraciu

Vraciu

No Limit Member

• Membru
  • 3460 posts
  • 283 topics
  • Joined 02-February 12

Avertisment kolagero, la urmatorul isi pierde accesul.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users