Jump to content

Toggle %s Deathrow Romania Counter-Strike:Global Offensive

www.Deathrow.ro - Forum - ONLINE [DM+FFA] DM.DeathRow.ro - ONLINE [DM+FFA HS Only] HS.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake.DeathRow.ro - ONLINE [Retakes] Retake2.DeathRow.ro - ONLINE [Surf] Surf.DeathRow.ro - ONLINE

Photo

Admini servere mix

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

v1sezcosmin

v1sezcosmin

Addicted Member

• Membru
  • 225 posts
  • 29 topics
  • Joined 12-March 12
  • Country: Country Flag

Eu propun ca Drozenake sau Vraciu sa faceti o sortare a adminilor de pe servere. De exemplu in dimineatza asta am jucat mix, si tero sau castigat runda dupaia CT au dat restart, dupaia au castigat CT au dat T restart.... Dupaia a urmat un ban.. Eu nu mai inteleg nimic. Dupaia sa dus pe apa sambetei tot mixu... Cea mai buna solutie este o sortare a celor mai experimentati si mai seriosi admini.

Tarhi

Tarhi

Premium

• Premium
  • 4403 posts
  • 129 topics
  • Joined 30-April 12

Sunt niste admini foarte figuranti si daca au admin pot sa faca ce vor. Erau in jur de 8 oameni pe server, dintr-o data vine un admin, nu mai retin numele, ne da kick la toti si pune parola.

O solutie ar fi sa nu se dea asa usor admin sau macar sa mai fie verificat cat de cat comportamentul. (stiu ca nu se poate, dar mai multa prudenta ar fi ok)

Vraciu

Vraciu

No Limit Member

• Membru
  • 3460 posts
  • 283 topics
  • Joined 02-February 12

Da stim de treaba cu adminii figurati/suferinzi,dar acum ca vine noul an, vor fi schimbari foarte mari in regulament + multe alte chestii pe care le vom discuta cu Eduart/Verde.

Cateva din ele ar fi :

Nu se vor mai da ban-uri de catre admini, toate cererile de ban-uri vor fi postate pe forum.

Nu se vor mai oferi admine la cei cu varste sub 17 ani.

Nu vom mai accepta adminii care cer demo si nu se uita la ele, suntem satui de cate demo-uri am vizionat degeaba, doar asa ca le vine lor cheful sa ceara demo, iar noi sa pierdem ore bune vizionand demo-uri de 70,80,100mb etc.

Nu vom mai accepta suferinte de genul : "Adminul cutare demo on, iar el sa sufere dandui ban acelui player/admin pe motiv ca degeaba dau demo on, ca oricum nu te uiti.

Mai multe se vor vedea, cand se vor face modificarile.

Topic closed.

• TYGA and DroZeNaKee like this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users